Nenuleisk rankų - ir tau visada pavyks.

2011.04.10 Monakiux
  • 231
15
Nenuleisk rankų







Monakiux 5554    
#12 Nesuprantu žmonių kritikuojančių kitus, bet net nesančių demotyvatorias. (Būtų įdomu pamatyt tavo demotyvacijas, kurių dėka atgautum viltį)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
per youtube maciau kaip taip padaro ir pats esu bandes ir pavyko tad cia ne photo arba paint ir t.t.
AlusDraugas 5555    
Kas cia per du ukiskas muilas ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Ir cia skaitos demotyvacija?..
Galutinai praradau vilti...
Raimondas Varnelis
Raimondas Varnelis 5555    
As padariau net 27 ant 1 kubelio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
nu bl tikrai nera cia jau taip neimanoma... aisku is pirmo kart neiseis bet kelis kart pabandzius kazkas panasaus gautusi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
super klijai ir tau visada pavyks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
banalus uzrasas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
su momentu suklijuota
Fanatikeee 5556    
#4 jo ;D
MindziuX 5556    
Čia toks XXI a. sindromas - kai žmogus pavydi, sako fotošopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
photoshop'as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#1 tu man juokingas. pabandyk fotoshopininke tu
Nuotraukos nėra
weno 5558    
Photoshop
Grįžti į viršų