Nematomas žmogus - Tu meluoji, jeigu sakai, kad pamatei jį pirmą kartą pažiūrėjęs į nuotrauką

2011.04.19 Gine
  • 790
93
nematomas, zmogus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5201    
Truputuka issigandau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5201    
Jo cia net nera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5276    
Iskart pamaciau o.O Ir nemeluoju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5435    
not bad, not bad
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
Isvis nieko nematau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
Kas čia baisaus ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
nk nepagavau ir kas cia tokio kad ten tas negras cia jau labai basu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
pirma kart matau kad juodukas taip nesimatytu;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
isvis is 4 karto pamaciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
pz persikau kai pamaciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Iš antro karto.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
is kur jis atsirado? jo ten nebuvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Isgazdino:D
topine11 5544    
PZdc:D:D belekaip luzau kai pamaciau,bet kol radau tai pzdc:D
FlowerPower 5544    
Pamačiau gal iš trečio karto, kol supratau, bet nei kiek neišsigandau.
Melina 5545    
pamaciau is pirmo karto, bet kiek juoko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
#37 Juoda zmogu, kupranugari.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Nesupratau...negras ar zmogus be galvos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
net arbata isspjoviau ant stalo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
iskart pamaciau, bet antra kart kaip ziurejau paieskojau vistiek :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Kol as suradau is kokio 5 karto:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Photoshopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Krw bl tik po dvieju dienu supratau :D cia pasirodo as rimtai jo nemaciau !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
blemba ziauru issigandau, atsokau nuo pc ;D
noxikas 5547    
As asmeniskai tik paziurejau ir akis matau ir ziuriu negras tai va :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Kol suradau...bet kai isgasdino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
O tu viešpatie . AKip išsigandau . Rimtai nematomas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Krc nesuprantu as cia jusu nieko ce nemtau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
tikrai pirma kart zejau ir iskart pamaceu kazkodel kazko tokio ir tikejausi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
#59 avine jis turi galva...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Iš pradžių nieko nemačiau, bet vėliau įsižiūrėjau tai net pašokau. Gerai čia išgasdino ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Nu seip ta juodaodi as pamaciau is karto. seip pagalvojau, kad bus kas nors ispudingiau... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
beto, jei jau pis-at komentara reply tai sudemotivuokit ji, ne kad pis-t tik papi-zdavoti. nes cia puse tu komentatoriu ir taip matos iki 13 metu vaikai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
as tai visu pirmu pamaniau ne apie ta juodaodi, kai visi durneliai komentatoriai pezdeja. o apie kur desinej pusej zmogus stovi, be galvos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
#57 rasizmas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
rasizmaz..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
zek kiek nmori nieko cia kazko keisto nematau :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
nui nx ispradziu net nemaciau jo, blt kai pamaciau net pasokau ....... brrrr
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Ai jau supratau nera jokio baisumo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Kas čia baisaus ?
Matas Mikalauskas
Matas Mikalauskas 5548    
shitbrix....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
nk nematau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
mindfuck
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
kaiiiiiii ziaurutis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Blemba kaip peršikau :D
Nuotraukos nėra
JancukasR 5548    
iskart matosi tas zmogus.. nieko cia gero..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
nesuprantu, kaip ymanoma nepastebet?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
brix has been shat
(50-93)
Grįžti į viršų