Neišsiduok - Jei tiksliai žinai kas kaltas

2011.03.03 CRONUS
  • 50
10
kalte,prisipazinimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
Free games mod. www.Ls2011mod.eu
sudasalmis 5573    
fake and gay
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
tai tipo neišsiduok jei esi kaltas....visisikas absurdas. geriau moket pripažinti savo klaidas.
Hug 5590    
gražus kryžius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
gera labai. (y)
CRONUS 5593    
Smagiausia, kad visi, kurie rašo "šūdas", "nesąmonė" ir pan., nepateikia nei vieno argumento, o tokie komentarai be argumentų yra visiškai šūdina nesąmonė ;)

#2 pataikei ;)

Iš tikro tai gaila vaikų, kuriems, jei bent vos vos reikia pamąstyt, viskas tampa nesąmonėm, nes jų smegenys kažko nepavelka.
prodigy 5593    
WWWWWTTTTFFFFFF?????????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
nesaaaaamoneeeeeeeeeee
Nuotraukos nėra
MrTrintukas 5593    
Aj nu, cia tipo, kad jei tiksliai zinai kas kaltas, tai reiskia, kad tu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Adminai jus tupi kam tas emotyvacijas patvirtinat.
Grįžti į viršų