Neiklimpk - neišlipsi.

2010.07.16 Anonimas
  • 65
17
Neiklimpk - neišlipsi.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
kurie ruke ir rukys [kaip as] ir jiems jokie paveiksleliais [bet pripazinsiu sitas gerai atrodo] nieko nepakeis
DijDu 5814    
Islipu ilipu :D labiausiai islipu,, per mosklo metus :D
kai per pertraukas neinu, ryte, einu su nerukanciu draugu.. o vakare ir noro nebera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Išlipau. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Kaip tai neišlipsi? jei norėsi tai ir išlipsi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
Graži nuotrauka labai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
Gal kas žino kur rast šitą paveiksliuką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
karta uztraukes kazkada vel uztrauksi
Auriss 5819    
Vel ilipau ;ppp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Islipau ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Neįklimpk - nereiks išlipti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Che as irgi islipau is tos juodos mases "iklimpk - islipsi" motyvacija :D butu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Superinis. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
as islipau ;ppp xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
kietas paveikslėlis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#1 dar karta pagalvok ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
O as islipau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
persistenge demotyvatorius. Tai kaip tik turetu but - iklimpk nesilipsi. :?
Grįžti į viršų