kad ji grazi.. paleisk plaukus, nuimk akinius, pats apaksi.. Tik laab ijauni berniukai neizvelgia tikrojo mergaiciu grozio..
Negraži mergiotė - visada juoksis iš tavo pokštų.
Anonimas
5086
DEMOgasras
5329
Cia... Vyras?
Anonimas
5331
SToRULE VALENTINA..........
Anonimas
5808
siaip ji yra grazi. cia nuotrauka is serialo, taip, kad nepradekit su tom savo kalbom `jei ji pasikeistu, gal butu nieko` arba `fuu kokia baisi, tikriausiai gyvenima bx netures`. cia as kalbu konkreciai apie ja. o pati demo, tai gera
Anonimas
5808
Užneša man į raimondėlį iš senos,lietuviškos humoro laidos. x.D
Anonimas
5809
Netiesa. Nu, nebent pokstai prasti :D
Anonimas
5809
#10 is patirties?
Anonimas
5809
pokstas pokstui nelygus :D ir juoktis gali ne del to kad juokinga o del mandagumo :D
Anonimas
5809
sumazintoj versijoj pasirode kad ji be ranku :D
Anonimas
5809
Oj prisimenu serialą, kur jinai vaidino. "Storulė Valentina". Vienas geriausių :D
beatrym
5809
ot kvailiai,,, čia tik personažas
Anonimas
5809
viskas su ja tvarkoj.
msT
5809
Ji galetu but daug grazesne jei plaukus pasileistu, persirengtu ir akinius nusiimtu situos..
Paulius93
5809
Nu nelabai...
Anonimas
5809
sp2.fotolog.com/photo/18/16/83/tony_gavintorres/1233771016261_f.jpg nepasakyčiau, kad ji negraži.
|

