#7 Tavo logika nemirtinga ,zmogau.
Nebijok ateities - Bijok praeities, kuri gali pasikartoti
Anonimas
5417
Anonimas
5417
nebijok ateities bijok sakutes!!
Spartasaurus
5417
jei vel vyktu karas , as sedeciau namuose prie laptopo
Anonimas
5418
#4 Pritariu!
Nelebasis
5418
Kažkokia beryšio demo, nes pagal ją aš turiu bijoti ir to ir to... Nes kai pradėsiu bijoti praeities tai tuo pačiu ir ateities, kad tai nepasikartotų... ech... WhyorWHO įtrauk šią demo pas save į blacklistą :D
Anonimas
5418
#2 i olandija emigruotumeme ^^
Anonimas
5418
prasidėtu karas čia kurva nebebūtu jums jokiu facebook ar demotyvaciju sedetumet apsimyze bunkeriiuos
barbar
5418
Kalba gražiai sudėliota. Aforizmiškai skamba.
|

