#7 Tavo logika nemirtinga ,zmogau.
Nebijok ateities - Bijok praeities, kuri gali pasikartoti
Anonimas
5415
Anonimas
5415
nebijok ateities bijok sakutes!!
Spartasaurus
5416
jei vel vyktu karas , as sedeciau namuose prie laptopo
Anonimas
5416
#4 Pritariu!
Nelebasis
5416
Kažkokia beryšio demo, nes pagal ją aš turiu bijoti ir to ir to... Nes kai pradėsiu bijoti praeities tai tuo pačiu ir ateities, kad tai nepasikartotų... ech... WhyorWHO įtrauk šią demo pas save į blacklistą :D
Anonimas
5416
#2 i olandija emigruotumeme ^^
Anonimas
5416
prasidėtu karas čia kurva nebebūtu jums jokiu facebook ar demotyvaciju sedetumet apsimyze bunkeriiuos
barbar
5416
Kalba gražiai sudėliota. Aforizmiškai skamba.
|

