Nebijau Tavęs. - Tik kūnas dreba Tave pamačius.

2011.02.20 mazhute69
  • 502
22
Nebijau Tavęs.







saulute25 3374    
Metas detoksikuoti savo kūną!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5129    
Iš autoriaus nicko matosi, kad mėgsta teršti šį tinklalapį savo gavnotyvacijomis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5372    
taip atsitinka, kai daug galwoji, pasiilgsti ir staiga pamatai, ismusa is weziu tas jausmas, nebijai bet kojos linksta :-) tas jausmas apswaigina, suteikia edrenalino. Sis jausmas, kiekwienam sukelia geras emocijas :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
#18 Spaudziu ranka. abi. labai teisingi zodziai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
to :D vol -> tai gal tu pats gejus? matyt pats panos nesi turejas ir tokio jausmo nejutes..aisku nuo savo vairalazdes tokio jausmo nepajusi..ar jauti?? ..LoL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
aandrius- tai tu gejus man rodos :D nes dafiga panu prirase kad jom cia aktualu taip :D
aandrius 5597    
turbūt nėra geresnio jausmo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Kartais komentarai gadina demotyvaciją
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
Tu kartais mazhe nezaidi slimi?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
WTF? DUXE kazkokia, suzinok pirma ka demo reiskia, o poto kurk :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
#10 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
ir dar kaip atims ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Kai pist labai nori tai viskas dreba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#3 Ne alzhaimerio, o Parkinsono liga ;)))

Demo tai eilini karto be rysio...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
man irgi taip buna... nes galvoju sitas tj jau tikrai atims salika
Labuka 5603    
thanks mr obvious.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Visada taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
alzhaimeris matyt, kad dreba..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Paaiskinkit : d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Patinka.
Grįžti į viršų