Ne viskas - saulė, - kas ryte pakyla.

2010.05.24 Anonimas
  • 214
97
Ne viskas - saulė,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Na as tai dar esu girdejusi ir taip: Kas ryte pakyla bet ne saule :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#94 :D
Aiste 5785    
Šeip originalas skamba kitaip : ))
Ne viskas kas ryte pakyla yra saulė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Pas mane kiek uz saule didesnis pakyla
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Ne viskas, kas stovi kiaura para, yra medis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Ant kalno stovejo jis, ji ir jo...
Alchemikas 5833    
ne viskas kas ryte kyla yra saule... taip reik rasyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
arba nevisada saulė rytais kyla. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
ohoho koks pakiles!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
#88 neatrodo kad tu gaidys? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
#87 neatrodo tau kad labai jau mažvaikiškai parašei?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
Kas skaitys tas gaidys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
Mandras už ekrano - pas tave didesnis ? :D , gal ikelsi čia fotke ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
koks maziukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Jei Jis atsikelia anksciau uz savo seimininka tai reiskia nepriekaistinka jo technine bukle :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
jo rytais daznai buna kad pakyla :|
Turbosraige 5877    
#79 Mielasai, cia ne apie nuotrauka buvo kalbama.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#57 1) patikrink dar karta nuotrauka
2) Patikrink ka pats parasei
3) ????
4) FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#1 Pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
matau mergaites nekaltos visoscia ir nieko neismano :D o be to stojasi del pilnos pusles, ne nuo jokiu fantaziju :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Ne viskas kas ryte pakyla, yra saulė (čia taip turėjo būt :D)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
liaudies ismintis
Turbosraige 5877    
#73 Yo, nigga!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Gana čia blevyzgot, reperiai.\\ O demotyvacija, tai ką padarysi, visiem taip būna
Turbosraige 5878    
Nerealu, ka? Mus vis delto imete i nauja demo :D
Turbosraige 5878    
#67 neidomu tada :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#69 bl parasiau pakankamai ne (nesiseka man sendien skaiciuot ) :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
ui anegdote parasiau vienu per dauk ne :(
Veee 5878    
#66 Nebent istrintum :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#66 deja iki moters jam dar pritruko vieno "ne" :S
Turbosraige 5878    
#60 Ir stai jis jau moteris!
#61 Gerai, tada atverciu savo persiprasyma atgal. :D
sch 5878    
#64 zvaigzdes B)) :D
Veee 5878    
#63 Jau populiareji :D
sch 5878    
#62 maciau :D
Veee 5878    
Matet is musu komentaru padare demotyvacija :D
Veee 5878    
#59 Nepersiprasinek :) Nepatinka kai taip daro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
prisiminiau anegdota komentarus skaitydamas

turejo zmogelis 50 centimetru ilgio pasididziavima, visos merginos uzsimane pajust koks jau jausmas kai toks sulenda tai pradejo visos jam ant kaklo kabintis, pagyveno taip zmogelis pora meteliu atsibodo jam jau tas seksas kiekviena valanda jau nori zmona susirast o visos kaimo bobos kaip lipo ant jo taip ir lipa. nuejo zmogelis pas bureja galvojo gal ji pades jam susimazint ta daikta nu bureja jam ir sako "as negaliu tau sumazint bet yra ezere tokia stebuklinga varle tai jei tu pasiulysi jai uz taves teket ir ji nesutiks tavo penis sumazes 10 cm.
nu isejo zmogelis pas tos varles ir klausia
-varle dw susituokiam
varle paziurejo y zmogu kreivu zvilksniu ir sako:
-ne(penis sumazejo 10 cm zmogelis pasiziuri, ale padeda galvoja dar pora sykiu pasakysiu ir uzteks)
-nu prasau susituokiam
-ne
-nu prasau
-ne,ne ir dar karta ne.....
Turbosraige 5878    
#58 Persiprasau.
Veee 5878    
#56 cia chatina
Turbosraige 5878    
#56 ir lmao su lol. Tesiant apie nuotrauka: kodel bernai taip daznai sukryziuoja rankas, kai atsitinka tokia nelaime, kaip toji, nuotraukoje virsuje? :D
Veee 5878    
(rofl) :D
Turbosraige 5878    
Oi, nu baikit cia flirtuot :D
valkata 5878    
#53 pasitelksiu vaizduote :D
sch 5878    
#51 hmmm :D
Turbosraige 5878    
#48 Cia geras :D
valkata 5878    
#50 ir kaip gi? :D
sch 5878    
#48 tai galima patikrinti :D
Veee 5878    
#46 ''Vyncam ne'' :D Kazkas kele tokia demotyvacija berods :D
(50-97)
Grįžti į viršų