Ne viskas - saulė, - kas ryte pakyla.

2010.05.24 Anonimas
  • 214
97
Ne viskas - saulė,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Na as tai dar esu girdejusi ir taip: Kas ryte pakyla bet ne saule :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#94 :D
Aiste 5787    
Šeip originalas skamba kitaip : ))
Ne viskas kas ryte pakyla yra saulė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Pas mane kiek uz saule didesnis pakyla
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Ne viskas, kas stovi kiaura para, yra medis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Ant kalno stovejo jis, ji ir jo...
Alchemikas 5834    
ne viskas kas ryte kyla yra saule... taip reik rasyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
arba nevisada saulė rytais kyla. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
ohoho koks pakiles!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
#88 neatrodo kad tu gaidys? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
#87 neatrodo tau kad labai jau mažvaikiškai parašei?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Kas skaitys tas gaidys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Mandras už ekrano - pas tave didesnis ? :D , gal ikelsi čia fotke ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
koks maziukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Jei Jis atsikelia anksciau uz savo seimininka tai reiskia nepriekaistinka jo technine bukle :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
jo rytais daznai buna kad pakyla :|
Turbosraige 5878    
#79 Mielasai, cia ne apie nuotrauka buvo kalbama.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#57 1) patikrink dar karta nuotrauka
2) Patikrink ka pats parasei
3) ????
4) FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#1 Pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
matau mergaites nekaltos visoscia ir nieko neismano :D o be to stojasi del pilnos pusles, ne nuo jokiu fantaziju :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Ne viskas kas ryte pakyla, yra saulė (čia taip turėjo būt :D)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
liaudies ismintis
Turbosraige 5878    
#73 Yo, nigga!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Gana čia blevyzgot, reperiai.\\ O demotyvacija, tai ką padarysi, visiem taip būna
Turbosraige 5880    
Nerealu, ka? Mus vis delto imete i nauja demo :D
Turbosraige 5880    
#67 neidomu tada :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
#69 bl parasiau pakankamai ne (nesiseka man sendien skaiciuot ) :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
ui anegdote parasiau vienu per dauk ne :(
Veee 5880    
#66 Nebent istrintum :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
#66 deja iki moters jam dar pritruko vieno "ne" :S
Turbosraige 5880    
#60 Ir stai jis jau moteris!
#61 Gerai, tada atverciu savo persiprasyma atgal. :D
sch 5880    
#64 zvaigzdes B)) :D
Veee 5880    
#63 Jau populiareji :D
sch 5880    
#62 maciau :D
Veee 5880    
Matet is musu komentaru padare demotyvacija :D
Veee 5880    
#59 Nepersiprasinek :) Nepatinka kai taip daro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
prisiminiau anegdota komentarus skaitydamas

turejo zmogelis 50 centimetru ilgio pasididziavima, visos merginos uzsimane pajust koks jau jausmas kai toks sulenda tai pradejo visos jam ant kaklo kabintis, pagyveno taip zmogelis pora meteliu atsibodo jam jau tas seksas kiekviena valanda jau nori zmona susirast o visos kaimo bobos kaip lipo ant jo taip ir lipa. nuejo zmogelis pas bureja galvojo gal ji pades jam susimazint ta daikta nu bureja jam ir sako "as negaliu tau sumazint bet yra ezere tokia stebuklinga varle tai jei tu pasiulysi jai uz taves teket ir ji nesutiks tavo penis sumazes 10 cm.
nu isejo zmogelis pas tos varles ir klausia
-varle dw susituokiam
varle paziurejo y zmogu kreivu zvilksniu ir sako:
-ne(penis sumazejo 10 cm zmogelis pasiziuri, ale padeda galvoja dar pora sykiu pasakysiu ir uzteks)
-nu prasau susituokiam
-ne
-nu prasau
-ne,ne ir dar karta ne.....
Turbosraige 5880    
#58 Persiprasau.
Veee 5880    
#56 cia chatina
Turbosraige 5880    
#56 ir lmao su lol. Tesiant apie nuotrauka: kodel bernai taip daznai sukryziuoja rankas, kai atsitinka tokia nelaime, kaip toji, nuotraukoje virsuje? :D
Veee 5880    
(rofl) :D
Turbosraige 5880    
Oi, nu baikit cia flirtuot :D
valkata 5880    
#53 pasitelksiu vaizduote :D
sch 5880    
#51 hmmm :D
Turbosraige 5880    
#48 Cia geras :D
valkata 5880    
#50 ir kaip gi? :D
sch 5880    
#48 tai galima patikrinti :D
Veee 5880    
#46 ''Vyncam ne'' :D Kazkas kele tokia demotyvacija berods :D
(50-97)
Grįžti į viršų