xD geriausias "jo reakcija buvo pavydetinai staigi"
Ne visada pasakos - turi laimingą pabaigą ..
Anonimas
5698
Anonimas
5699
o geras, man patiiko!:P
Anonimas
5700
Nesweikas.;D
Anonimas
5705
Tas tai geras yra :D
Anonimas
5705
Va cia tai geras :D
Anonimas
5705
Zhudantis:D
Anonimas
5705
xD
Marionete
5705
Nevykėliai demotivacijų kopijuotojai... www.demotyvacija.lt/kelio-zenklai...-1238521.html
Persikas
5705
:D
Anonimas
5705
;D
Anonimas
5705
Aš nedažlibinu kas parašyta.,. ;ss
|

