xD geriausias "jo reakcija buvo pavydetinai staigi"
Ne visada pasakos - turi laimingą pabaigą ..
Anonimas
5696
Anonimas
5697
o geras, man patiiko!:P
Anonimas
5698
Nesweikas.;D
Anonimas
5703
Tas tai geras yra :D
Anonimas
5704
Va cia tai geras :D
Anonimas
5704
Zhudantis:D
Anonimas
5704
xD
Marionete
5704
Nevykėliai demotivacijų kopijuotojai... www.demotyvacija.lt/kelio-zenklai...-1238521.html
Persikas
5704
:D
Anonimas
5704
;D
Anonimas
5704
Aš nedažlibinu kas parašyta.,. ;ss
|

