#4 žmonių žemei matai oer daug :D tai butinai lietuviai turi nykt ane? Per daug matai jam mūsu
Ne valstybė p**o - ne valstybė turi ir išlaikyt.
Anonimas
4765
Anonimas
4770
#6 Ne, as is padoriu pilieciu seimos ;)
Anonimas
4770
#10 Kad gautu pasalpa :)
Anonimas
4770
va, pritariu #4. #7 nesirenka kur gimti? tai nesirenka, bet tevai parenka. ir ka tie vaikai mato asocialioj seimoj? kaip pastoviai tevai geria, paskui dar ir musa tuos vaikus, tai kam tokiem gimdyt vaikus?
Anonimas
4770
Seip nekibciau prie tavo komentaro, bet kai perskaiciau kaip uzsivadines tai izvelgiu ironija :) #8
Anonimas
4771
Vaikai, kai pradėsit dirbt, mokėt mokesčius, suprasit apie ką kalbu.Bet jum tai negalioja kogero, nes augantys pašalpininkai esat
Anonimas
4771
#4 nu blem.ba tokio durno komentaro dar seniai neteko skaityti..gal teko girdeti, kad zmones nesirenka kur gimti ? Ir tikrai tamsta ne jums spresti kiek kam vaiku gimdyti.
Anonimas
4771
#5 didesnę paslaugą padaryčiau,jei tavo egzistenciją nutraukčiau :D ar tik nebūsi iš alkoholikų šeimos?
Anonimas
4771
#4 jei per daug, padaryk visiems paslauga ir nutrauk savo egzistencija :D kas dave Tau teise spresti per daug ar per mazai?
Anonimas
4771
Man tai įdomu, kokia visuomenė bus Lietuvoj po kokių 20-40metų. Išsilavinę, protingi žmonės dažnai nusprendžia neturėti vaikų, arba 1, tik retais atvejais turi 2 ar daugiau. O visi alkoholikai, psichinių problemų turintys dauginasi neskaičiuodami. Reikia nustot remti daugiavaikes šeimas kitų žmonių sąskaita, žmonių žemėj ir taip per daug.
Anonimas
4771
Ne socialių, o asocialių.
Anonimas
4771
Kur cia demotyvacija, paaiskinkit man..
Anonimas
4771
cia nesibaigiantis ratas , tokie tevai pagimdo 10 tokiu pat vaiku kurie pagimdo 100 tokiu kaip seneliai... retas kuris is socialiu seimu isauga padorus zmogus.
|

