„Ne piniguose laimė“ - Apie tai tu dabar tikriausiai nepagalvojai

2011.04.02 Anonimas
  • 263
29
„Ne piniguose laimė“







Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
kas mano kambari nufotkino ?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Kubiliaus miegamasis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
eik tu nx,kai babkyciu, noriu tiekturet :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Ne piniguose laime, o ju kiekyje!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
#12 seip jau cia yra vieno Meksikos narkobarono konfiskuotas turtas. Tiksliau dalis jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Kai kurie gali laimę už pinigus nusipirkti, jei sugeba, ir nereikia čia svaigt. Turėt pinigų tai nereiškia jog būtinai sirgsi (sveikatą irgi daugmaž galima nusipirkt!) ar nemylės tavęs niekas :D. Idiotizmas, žodžiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
tj jeigu tiek daug turi tai pasidalink..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Ne piniguose laime....theh, tai matosi nesi turejes pinigu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Taigi cia beveik beverciai pinigai. Is narkotiku jie gauti, tai juos isplauti bus daug daugiau vargo negu uzdirbit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#6 thank u captain obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
man bent viena tokia kalade duotu gerai butu ;0
Monakiux 5566    
Tai kiek visko prisipirkt imanoma butu ;D
pelislovas 5566    
uz tiek litu nusipirkciau .... VISKA!!!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#13 viens per kita puola nusisneket ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
"AS" tu matosi bandai rodyt savo išminti net nepasidomėjęs kur yra tavo Zimbabvė ir Meksika..... taip kad leisk apšviesiu tavo kompiuterio išvarginta galva www.liux.lt/blog/pics/Narkotiku-barono-turtai-1363.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#5 Lietuvoj taip uzsieni dar gal ir daugiau... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Kokie tau asile zimbabves doleria, pats tu is zimbabves :D cia Zhenli Ye Gon saibosi is methamphetamine, sulaikyta mexicoj, jis vien vegase yra praloses 126million, beje namie pas ji rado visa sita ir cia 207million
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Durneli cia zimbaves doleriai, uz milijardas nupirktum gal dinzus vienus, jei nezinai t ai patylek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#8 Mhm. Ta kur priciupo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
neatnesa laimes pinigai , atnes laime dideli pinigai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#3 px, užtat galėtum lietuvių nacionalinį stadioną apsėt žole :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Cia mano tuoletinis popierius, kazkas paviesino mano nuotraukas...
povilasq 5566    
cia to mexikieciu narkobarono sandeliukas?
tomas455 5566    
kvailas tu gal ? cia visa firminiu drabuziu ir avalynes parduotuve nupirktum ir dar dxj liktų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
uz tiek kiek cia yra, galetum nusipirkti kokius 2 dzinsus gerus pora megztiniu geru firminiu bata nike ar adidas kokius 1, nu dar mcdonalde pabut ir viskas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
o ju kiekyje...
tomas455 5566    
nemanau jei negalėtumėte vaikščioti turėtumėte daug pinigų tačiau į lauką pažaisti su draugais futbolo , krepšinio ar šiaip palakstyti negalėtumėte tai kažin ar tie pinigai duotų tiek jau daug laimės :)
vaflis 5566    
Per daug. Man užtektų poros tų geltonų kruvų. : DD
kristal 5566    
Einasau, ką aš su taip veikčiau :D
Grįžti į viršų