Ne, nu vyrai, - PASIDUODU...

2011.05.03 Carlos
  • 708
28
baisu, su, tapkem







Nuotraukos nėra
Anonimas 4883    
#25 - Bet kad jie baisūs....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5125    
#25 ar tu jauti ka sneki? Vasara su vilnonem kojinem ir kerzais... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5211    
:D tai jo dar pasakyk ,kad su kerzais patogiau negu su tapkem ,kai +30
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
#24 kokybiški, natūralios odos kerzai net karščiausią vasarą yra puiki avalynė. Kur kas geriau nei kokie kedai, kroksai ar kitos gumelioškės. Užsimauni plonos vilnos kojines ir jautiesi lyg basas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
@ #22
Karštą vasaros dieną panešiojus, daugiau gyvenime nenorėsi apsimaut kerzų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
Kazkada per nomeda rode kaip vyras pasixdare batus su 40cm platformom ar didesnem kad sabonio ugi pasiektu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
Kerzai mldc aparatas. Kam nepatinka, nusipirkit, po dienos nenoresit nusimaut.
\m/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
#17 visiškai pritariu;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
#2 ir dar kariskiam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
:D gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
jus patys velnia,i spardytojai atsirado:D ne viena toki uroda nupises su savo kerzais esu, tai pasibaigia kietumas, cypoe klyke kaip cielkos baikit nemuskit:D jus treniguoteji luzeriai axujieni, kai jusu daug, po viena jus sudo kruva, o kai jusu daug, tada dydele sudu kruva:D
anonimas 5530    
#2 nebepizdelink bu velniai tau ne tik ant koju uzmins
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
C-C-C-Combo Breaker!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
Geros tapkutes. :)
Prada 5530    
dar anksciau kai buvo atsirade is kart sukuriau, debiliukai nepraleido... nors px kad tokia pacia sukure ir praleido :D huj paimios cia jus nx
Reinass 5530    
Idomu dar bus nauju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
tie paskutinei kerzai tai konkretus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
#8 ir dar telefonus istraukt kol guli be samones :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
#2 o kiti 4 dalbo
Nuotraukos nėra
Toca 5535    
spardyt velnius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
tai aš Velnes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
#2 pilnai sutinku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
#4
O, tu kietas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
O mano tapkes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
kdl nepatvirtina? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
kerzai velniams!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Ha :D
Grįžti į viršų