Ne, nu vyrai, - PASIDUODU...

2011.05.03 Carlos
  • 708
28
baisu, su, tapkem







Nuotraukos nėra
Anonimas 4885    
#25 - Bet kad jie baisūs....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
#25 ar tu jauti ka sneki? Vasara su vilnonem kojinem ir kerzais... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
:D tai jo dar pasakyk ,kad su kerzais patogiau negu su tapkem ,kai +30
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
#24 kokybiški, natūralios odos kerzai net karščiausią vasarą yra puiki avalynė. Kur kas geriau nei kokie kedai, kroksai ar kitos gumelioškės. Užsimauni plonos vilnos kojines ir jautiesi lyg basas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
@ #22
Karštą vasaros dieną panešiojus, daugiau gyvenime nenorėsi apsimaut kerzų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
Kazkada per nomeda rode kaip vyras pasixdare batus su 40cm platformom ar didesnem kad sabonio ugi pasiektu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Kerzai mldc aparatas. Kam nepatinka, nusipirkit, po dienos nenoresit nusimaut.
\m/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
#17 visiškai pritariu;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
#2 ir dar kariskiam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
:D gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
jus patys velnia,i spardytojai atsirado:D ne viena toki uroda nupises su savo kerzais esu, tai pasibaigia kietumas, cypoe klyke kaip cielkos baikit nemuskit:D jus treniguoteji luzeriai axujieni, kai jusu daug, po viena jus sudo kruva, o kai jusu daug, tada dydele sudu kruva:D
anonimas 5532    
#2 nebepizdelink bu velniai tau ne tik ant koju uzmins
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
C-C-C-Combo Breaker!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Geros tapkutes. :)
Prada 5532    
dar anksciau kai buvo atsirade is kart sukuriau, debiliukai nepraleido... nors px kad tokia pacia sukure ir praleido :D huj paimios cia jus nx
Reinass 5532    
Idomu dar bus nauju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
tie paskutinei kerzai tai konkretus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
#8 ir dar telefonus istraukt kol guli be samones :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
#2 o kiti 4 dalbo
Nuotraukos nėra
Toca 5537    
spardyt velnius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
tai aš Velnes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
#2 pilnai sutinku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
#4
O, tu kietas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
O mano tapkes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
kdl nepatvirtina? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
kerzai velniams!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Ha :D
Grįžti į viršų