Ne, nu vyrai, - PASIDUODU...

2011.05.03 Carlos
  • 708
28
baisu, su, tapkem







Nuotraukos nėra
Anonimas 4884    
#25 - Bet kad jie baisūs....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5125    
#25 ar tu jauti ka sneki? Vasara su vilnonem kojinem ir kerzais... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
:D tai jo dar pasakyk ,kad su kerzais patogiau negu su tapkem ,kai +30
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
#24 kokybiški, natūralios odos kerzai net karščiausią vasarą yra puiki avalynė. Kur kas geriau nei kokie kedai, kroksai ar kitos gumelioškės. Užsimauni plonos vilnos kojines ir jautiesi lyg basas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
@ #22
Karštą vasaros dieną panešiojus, daugiau gyvenime nenorėsi apsimaut kerzų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
Kazkada per nomeda rode kaip vyras pasixdare batus su 40cm platformom ar didesnem kad sabonio ugi pasiektu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
Kerzai mldc aparatas. Kam nepatinka, nusipirkit, po dienos nenoresit nusimaut.
\m/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
#17 visiškai pritariu;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
#2 ir dar kariskiam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
:D gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
jus patys velnia,i spardytojai atsirado:D ne viena toki uroda nupises su savo kerzais esu, tai pasibaigia kietumas, cypoe klyke kaip cielkos baikit nemuskit:D jus treniguoteji luzeriai axujieni, kai jusu daug, po viena jus sudo kruva, o kai jusu daug, tada dydele sudu kruva:D
anonimas 5531    
#2 nebepizdelink bu velniai tau ne tik ant koju uzmins
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
C-C-C-Combo Breaker!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Geros tapkutes. :)
Prada 5531    
dar anksciau kai buvo atsirade is kart sukuriau, debiliukai nepraleido... nors px kad tokia pacia sukure ir praleido :D huj paimios cia jus nx
Reinass 5531    
Idomu dar bus nauju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
tie paskutinei kerzai tai konkretus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
#8 ir dar telefonus istraukt kol guli be samones :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
#2 o kiti 4 dalbo
Nuotraukos nėra
Toca 5536    
spardyt velnius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
tai aš Velnes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
#2 pilnai sutinku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
#4
O, tu kietas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
O mano tapkes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
kdl nepatvirtina? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
kerzai velniams!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
Ha :D
Grįžti į viršų