Ne abortams - Aš ateinu su taika

2010.03.30 Vaiva
  • 262
30
ne, abortams







Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Jeigu pagalvosim laiku, neprireiks nei abortų nei vaikų traukt iš konteinerių ;)
kiki17 5717    
#6 jo tie zodziai tai tikslaii bet turbut tie kurie pasisako uz abortus jiems jau tai poxui..gi jau gime...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Reikia žiūrėti kada ir kur kiši.Reik pagalvoti, kad dėl tavo aistrų kenčia žmonės. Lytiškai suartėti iš viso reikėtų tik tada, kai esi pilnai pasiruošęs prisiimti atsakomybę tiek už partnerio jausmus tiek už tą, kuris gali turėti tavo pavardę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#26 Tai žinoma, geriau kad vaikai mėtytųsi konteineriuose ir augtų nieko verti ir žalojami vaikų namuose ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#25 NE ABORTAMS ! jei abortai taip ir visalaik isliks tai cia europos populiacija visai nukristu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Taip abortams
Nuotraukos nėra
876 5820    
#23 ;D
polekas 5829    
#22 tu protingas?
Kira 5833    
#21 Gali but #20 Jeigu taip tai taves nereikia :D #23 ka cia sapalioji? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Cia ne bieberis? :D Jis gi lb megsta sita rodyt. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Taip abortams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
peace, yeee ;D gerai atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Kestai :) kvailas tu padaras
Butu pigus abortai taves irgi nebutu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Ech greiciau abortus atpigintu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
peace :D
Gusta-Fang 5875    
jetau kaip miela..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Geras :)
lliinnuuttee 5896    
mielai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
pyzeeeeeee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
#8 Ne zinok! Reali foto! Mes tirkai to nepastebejome... aciu tau Captain Obvious.....!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
Photoshopas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
maniske geresne :) mano maziukas ne su taika ateis o kaip princas(princese) nes mojuos viena rankute :) kaip pozavo tai ir nufotografavo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
kaip sake prezidentas jav kazkuris - "Kiek pastebejau visi uz abortus jau spejo gimti"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Silkute tokia ir gavos foto? :D
cloudmaker 5926    
Ei. liūdna :/
LookAtMe 5927    
O dieve :o
silkute 5927    
ryt ir as tokia nuotrauka turesiu :p :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
Geras.
Grįžti į viršų