Ne abortams - Aš ateinu su taika

2010.03.30 Vaiva
  • 262
30
ne, abortams







Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Jeigu pagalvosim laiku, neprireiks nei abortų nei vaikų traukt iš konteinerių ;)
kiki17 5720    
#6 jo tie zodziai tai tikslaii bet turbut tie kurie pasisako uz abortus jiems jau tai poxui..gi jau gime...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Reikia žiūrėti kada ir kur kiši.Reik pagalvoti, kad dėl tavo aistrų kenčia žmonės. Lytiškai suartėti iš viso reikėtų tik tada, kai esi pilnai pasiruošęs prisiimti atsakomybę tiek už partnerio jausmus tiek už tą, kuris gali turėti tavo pavardę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
#26 Tai žinoma, geriau kad vaikai mėtytųsi konteineriuose ir augtų nieko verti ir žalojami vaikų namuose ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#25 NE ABORTAMS ! jei abortai taip ir visalaik isliks tai cia europos populiacija visai nukristu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Taip abortams
Nuotraukos nėra
876 5823    
#23 ;D
polekas 5832    
#22 tu protingas?
Kira 5837    
#21 Gali but #20 Jeigu taip tai taves nereikia :D #23 ka cia sapalioji? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Cia ne bieberis? :D Jis gi lb megsta sita rodyt. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Taip abortams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
peace, yeee ;D gerai atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Kestai :) kvailas tu padaras
Butu pigus abortai taves irgi nebutu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
Ech greiciau abortus atpigintu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
peace :D
Gusta-Fang 5878    
jetau kaip miela..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Geras :)
lliinnuuttee 5899    
mielai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
pyzeeeeeee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
#8 Ne zinok! Reali foto! Mes tirkai to nepastebejome... aciu tau Captain Obvious.....!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Photoshopas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
maniske geresne :) mano maziukas ne su taika ateis o kaip princas(princese) nes mojuos viena rankute :) kaip pozavo tai ir nufotografavo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
kaip sake prezidentas jav kazkuris - "Kiek pastebejau visi uz abortus jau spejo gimti"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Silkute tokia ir gavos foto? :D
cloudmaker 5929    
Ei. liūdna :/
LookAtMe 5930    
O dieve :o
silkute 5930    
ryt ir as tokia nuotrauka turesiu :p :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
Geras.
Grįžti į viršų