Nebūna :) Pas mus klasėj susikristėm - anglų Sima ir Gaba, lt Rūga bieša Ieva, istra Kotrė, matkė Kristis, rusų Danis, prancų Lukošius, aš visos klasės infą darau :*
Namų darbai.. - Nusirašysiu rytoj mokykloje - pagalvojo visa klasė
Anonimas
4894
Anonimas
5207
mes zaidem stalo futbola as galvoju : ai neatsinesiu kamuoliuko , drauge atsines ta drauge : ai neatsinesiu kamuoliuko draugas atsines ateinam prie stalo futbolo : kas turi kamuoliuka ? tyla. xD
Anonimas
5538
Jo o kai niekas nepadare ;P tai p****
Anonimas
5629
pas mus klasei viena kart taip jau buvo :D
Anonimas
5655
Negalvojam o zinom ;p
Anonimas
5675
Real true :D
Anonimas
5680
Joooooo..
demoxxx
5683
kiekvenam yra įdomios savo temos, jeigu nenorit matyti "mokyklinukų" demotyvacijų galit rinktis iš temų viršuje, tam jos ir yra duotos.
demoxxx
5683
ir taip kiekvieną dieną :D
Anonimas
5684
#11 Tą patį galvoju ;D
Anonimas
5685
#28 žmogau mielas, nakalbama apie jokį amžiaus cenzą. Kalbama apie "demo" temas. Man pavyzdžiui nei šilta nei šalta ar Jūs ten nusirašot namų darbus, ar Jums atostogos, ar mokytojas(-a) blogą pažymį parašo. Toks velnias patvirtinamas ir sulaukia daugybės "thumbs up" todėl ir kalbu apie demotyvacija.lt susirinkusią publiką. \/
Anonimas
5685
Bet kuriuo atveju reikėtų geresnio filtro "demotyvacijom" prieš joms patenkant į patvirtintų kategoriją, nes pradėjus tvirtint visas iš eilės neužaugų vaikų (teatleidžia man humanizmas) blevyzgas, tinklalapis, bent jau mano subjektyvia nuomone, krito kaip rimtas projektas. Žinoma, reitingai auga, "demotyvacijų" daugėja, tačiau žvelgiant į publiką darosi graudu. Tinklalapio kuratoriai, susiimkit ir pabandykit susigrąžint rimto projekto įvaizdį, neleiskit vaikam šikt savo nesubrendusiom sapalionėm kur papuola ir apsaugokit liaudį nuo peržiūros šimtų emocor`inių fekalijų beieškant normalios demotyvacijos.
weeeee
5685
dar pamirsot prirasyt rukymai, gerimai ir kitas lb populiarus sportas
Anonimas
5685
#23 ir #27 tai gal dabar dar ir amžiaus cenzą nustatykite, kas demotyvacijoje gali lankytis? :)
Anonimas
5685
#23 pritariu Tau. Matome kokia publika susirinkus demotyvacija.lt. Mokykla, namų darbai, mokytojai, laisvos dienos dėl šalčio..
Anonimas
5685
taikliai
gretagreat28
5685
ne visa..,., kokie 5-8 padaro :P 3 is ju neduoda nusirasyt ;//
Anonimas
5685
pabodo jau mokiklinukų demotyvacijos, net labiau už emotyvacijas
Anonimas
5685
#10 failas, kreipinio neisskyre ir dar klaida padare, valkata nx ;D
Dziastinas
5685
#10 pats su klaida padare pz fail'as :D
Wazzeee
5685
Tai praktiškai neįmanoma :D
Anonimas
5685
Geras šitas :D
Hey
5685
O dažnai taip galvoję dabar žodį "rytoj" rašo su i raide gale...
Anonimas
5685
ot ikliuciau jei taip tikrai atsitiktu, del to dazniausiai stengiuosi pats daryt, nebent tyngiu.
Anonimas
5685
IŠMOK VRAŠYTI VALKATA, NE "RYTOI" O RYTOJ.....
Anonimas
5685
vistiek kasnors padaro:D
Anonimas
5685
o jeigu uz tave viskas padaryta ar verta antra kart tam sude braidyt?
Anonimas
5685
o jeigu uz tave viskas padaryta ar verta antra kart tam sude braidyt?
Anonimas
5685
oi padarė klaidą kaip baisu...
Anonimas
5685
Autorius matyt dažnai lietuvių kalbos namų darbus nusirašinėdavo, bet jos taip ir neišmoko. Ne rytoi, o rytoJ..
Eimaxas
5685
daznai taip buna
|

