Namie nei lašo alaus nėra... - O tu bl*t duoną perki?!

2012.01.06 Taute
  • 6
12
Namie nei lašo alaus nėra...







Nuotraukos nėra
Anonimas 4870    
taip. ir matosi, kad smones nebesuvokia kas juoknga, kas ne. cia net ne juodas humoras, tai yra beviltiska. #8
Nuotraukos nėra
Anonimas 5282    
#7
#6
#10

esat nesveiki (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5282    
pizdiec kiek zvengiau:D
Mr.Troll 5283    
#8 Valink.
ausriiine 5283    
žemas lygis.
Nuotraukos nėra
blabla13 5283    
nezinau cia visi verkia del kazko bet mane prajuokino sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5283    
pagaliau normali demo, uzskaitau
XciclonX 5283    
Pastebėjau, kai kas nors sukuria šūdą, visi rašo "Demotyvatoriau pasigydyk", kai kas nors sukuria ką nors gero, visi rašo "Demotyvatoriau pasigydyk", o gal tiesiog demotyvatorius nekaltas, dėl jūsų silpno mąstymo ir nesugebėjimo suvokti ką norima demotyvacijoj pasakyti.
kasiakas 5283    
tas tai geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5283    
lopai jūs patys juokinat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5283    
prajuokino :D
barbar 5284    
:D
Grįžti į viršų