Naftos turi? - O jeigu randu?!

2011.06.25 Twenty
  • 302
10
Naftos turi?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Jo cia obama galejo trollface but uzmetes. Dar bushas toks kampe butu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
Visada is manes taip kisenpinigius pasiima.
Twenty 5478    
#1
Isaugsi - suprasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
Obama + trollface + treningiugs + juokingas tekstas priverčiantis susimastyt = super demotyvacija
Geras_Iksas 5479    
#4 aciu.
wtf. 5479    
+1 Vienas is tu retu atveju kai demotyvacija sugeba isspausti sypsena :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
#3 Nevykelis esi tik tu... Cia saipomasi is JAV politikos, kad ji tik ir iesko pretekstu, kad uzpult salis, kurios nesutinka jai ir pagr. ES salims "duoti" naftos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
eitu velnias :D nevyjeliai uz laido ta ir sneket gali per kabeli :D pats nevykelis esi tiesiog :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
Forsai nesupranta kad is ju saipos :D nevykeliai
Geras_Iksas 5479    
kame cia bairis?
Grįžti į viršų