Na ir kaip, - vis dar norisi parūkyt?

2010.12.21 Lauris16
  • 95
83
rukymas,vezys



Nuotraukos nėra
Anonimas 4926    
jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5112    
jo, kodel ne
Vodka_ID 5139    
Kai tik rukyt uzsimaniau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5163    
O priminet kad reik parukyt :D O seip tai jo teisingi zodziai:
-Mesti rukyti sunku, o sunkiau nemesti. ( Nevisiskai teisingai bet esme turetumet suprasti ). :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5183    
Teip
Geras_Iksas 5349    
nemanau kad ji vien cigaretes ruke.. metamfos poveikis equipbiz.co.nz/blog/pictures/meth-teeth.jpg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
žiauroka
Nuotraukos nėra
alabama 5634    
(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲­̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
ce tai zeurus vaizdelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
dar tokius zodziu neprastus ce pasako ir nesvarbu tai isdazyta aktore ar tikra nelaimele "quiting is hard not quiting is harder" :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
einu parukyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
smoke weed instead - it cures cancer
Nuotraukos nėra
Alberto 5659    
Wiskas melas netiesa rukiau ir rukysiu niekas manes neisgasdins.:-p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Ce galbut labiau tiktu PARTNERIO reklamai arba san goko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Einu parukyt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Nes jeigu kitiem taip atsitinka, tai nereiškia, kad ir man taip bus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Mielai, pasakyčiau, kad vis dar noriu. :)
Nuotraukos nėra
julys666 5659    
JO kas be ko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
uzsirorejau valgyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Taip.
mxb 5661    
Nerukiau, bet uzsimaniau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#64 Santa sux.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
aha, dabar visi taip originaliai rašo kad dar labiau nori
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Dar labiau noriu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#48 mldc !! xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Taip ,DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
omg.man jos gaila ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
jop.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
taip norisi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
cia del to kad traukia ne i plaucius, nori tik pasimaivyt, o jeigu trauki ne i plaucius ir rukai daug buna gerkles vezys :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Kaip tik dabar traukiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
triper :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
noriu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
nzn , kazkas nesamoningo :D nebent ruke po 5 paciokus per diena
Nuotraukos nėra
huh 5664    
tevai 20+ metu ruko ir jei jiem kazkas pakenkta tai as balerina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
einu parukt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
taip, ir netgi dar labiau negu iki šiol norėjau
maryte 5664    
tik priminė, kad noriu parūkyt. Perdaug netikroviška, kad patikėčiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
blm, užsimaniau parūkyt :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Kažkokia lieva aktorė jin : DDD neįtikino.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Ne, nu debilizmas. Jai yra lūpų ar tai burnos vėžys. Taip atsitinka tada, kai rūkai netraukdamas į plaučius, o tiksliau, imituoji rūkymą. Jei tu iš tikro rūkai, vienintelis dalykas kuriam tu kenki yra vidaus organai, plaučiai ir t.t. Burna čia ne prie ko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
prajuokino. Tai kas jai liepė rūkyt? Nebūtų rūkiūsi nebūtų tokių sexi lupikiu.
Nuotraukos nėra
Padre 5665    
Nu noriu ir ka tu man?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Aha, einu parūkyt ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
einu ir as :D
winston 5665    
aha norisi, einu ta proga parukyt ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Fake. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Juokinga tik tai, kad ir ka beparodytu apie rukyma ir kaip baisiai, tie ligoniai vistiek ras pasiteisinima kodel ruko arba kad jiem taip nebus, tik save apgaudinejat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Jo, vis dar norisi :D
Melina 5665    
as nerukau ir man gerai ;D
(50-83)
Grįžti į viršų