Mūsų valstybė. - Ant kurio laiptelio esi tu?

2010.05.06 Zmogus
  • 212
41
Mūsų valstybė.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
nereike ne sakyti,visi esam tauta ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
#37 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
#32 xD Suvartei xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
as tai protingas , skrendu ,o netupiu ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Man Kubilius i Degejla panasus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
BEt koks panašus į Kubilių. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
ai kaip nemalonu:D
Kaspis-san 5864    
Aš ant pirmojo.
Nuotraukos nėra
killere 5864    
Nereali demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Jei esi prie Kubiliaus, tai esi tas šūdas šalia jo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
as prie kubiliaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
tas puikiai viska pasako ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
+5
Nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
#15 nes nera kito pasirinkimo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
gerulis sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
5+ genialiai pavaizduota :D
ma2s 5888    
gerai cia tu :) te petakas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
net susijuokiau,nes supratau ant kurio laiptelio esu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#21 netoli ir tau iki tos grabo lentos. Pagyvenusius zmones reikia gerbti, nebutu ju nebutu musu. Ir kitos salys tai moka daryt, o musu ne, per tokisu debilus kjp tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
prie ko cia tas kubilius, jis kaip tik saly traukia is duobes...suknsiti pensininkai gauna per mazas pensijas, vaspe ant grabo lentos jau dar jie pagyvent nori...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Aš ant kito stulpo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
KUBILIAUS lol :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Dabar esame ant apskutinio, bet jei visi susivienitų galetume būti tie kurie ta stulpa nukerta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
negyvenu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
paprasciausiai dauguma lietuviu daugiau verkia,skundziasi nei ka nors daro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
;D jei Lietuvoje negalima gyventi tai ko gyvenat :D?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Bubilius Kybys
Demotion 5893    
Lietuviu tauta visiskai apsikta?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Stai kodel Lietuvoje negalima gyventi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
motyvuoja but kubilium :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
gryna tiesa, lyg pirstu i aki +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
;(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Ministerijos laiptelio :]
uztrauktukas 5893    
šika ant mųsu kas netingi.... :D bet mum px ir mes varom į užsienį statybose dirbt arba braškių ravėt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
mh lietuvoj tikrai nepasaka gyvent... bet paziurejus i graikija tai ne duok tu dieve ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Kubiliau, visai nejuokinga! p.s. grazink pensijas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
muhahahaha
Vyncas 5894    
Apšikta -.-''
svajus 5894    
Nu kaip ir tauta... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
Ant paskutinio :((
Grįžti į viršų