O mes vaikystėj iš tų gumų verslą darydavom: prisipirkdavom ir pardavinėdavom kiemo draugams. Ech, smagūs laikai buvo...
Mūsų vaikystė - turėjo nepakartojamą skonį
Anonimas
5304
Vikae
5312
Man tai patikdavo: love is... : D
Zvirblis-Kestas
5313
Dabar renka maximos lipdukus.
Anonimas
5313
Bomb-i-bom buvo skaniausia. :)))
Anonimas
5313
Pirkdavom ne dėl gumos :D
Anonimas
5313
o atsimenat guma love is, tokia maza ir stora? :D dar popiereliai buvo kur porele tai ant suoliuko tai dar kur, ir sirdeliu nupiesta.
Anonimas
5313
As apskritai visokias ringdavau, visa knygute turiu lipduku. Dbz daugiause. :) Visus oinigus atiduodavau kad lipduku gauciau :D
Anonimas
5313
dar cola su velavom buvo
Anonimas
5313
rimtai ?????? as tai sita 9gag senai maciau taip kad eikit velniop, demotyvaciju kurejai
Anonimas
5313
as dbz rinkdavau
Anonimas
5313
ai nu love skanios buvo :D. as tai YuGiOh rinkdavau :D
Anonimas
5314
Dar budavo skanios "Love" kazkokios gumos :D
Anonimas
5314
400 skirtingu turiu :)
|

