Bent sypsosi zmogus :) O man to uztenka :P
Mūsų norai - jam prikolai
Anonimas
5279
Fanatikeee
5481
:D
Anonimas
5594
Bubilius Kybys :D
Anonimas
5597
Kaip pasakė mano mama: Dabar mes esam kubilo dugne.
Anonimas
5619
Baubas, aiškus veikėjas, aiškus
Anonimas
5681
e vyga is siauliu stabdik barariuka bahureli nes tuoj gausi fanareli ;] o tai tiesa kad jam musu norai jam prikolai ;D uzskaitau sita ;D o tu lopuk kubyliuk pridusk ;]
Anonimas
5717
:D
Anonimas
5719
#27 tu tuom nori pasakyt kad jis yra mldc ?
Anonimas
5719
o as uz kubiliu, o jus visi duchai vaikai nesuprantantys ka ir kodel jis daro, taip kad ciaupkit snukucius lopai
Anonimas
5719
tai... konors dar tiketis galima is ju? :D
ppeliukas
5719
:D stumia kubilius nevaikiškai ;)
Brigita
5719
Šypsena iki ausų, taip ir norisi trenkti. :D
Anonimas
5720
plbm taip ir yra . užskaitau :D
Anonimas
5720
gerai surimuota :D
Anonimas
5721
GEras cia :D
Anonimas
5722
bubilius kybys
Anonimas
5722
15# tai gal cia tu per daug rwj ziuri? as sita maciau, bet cnn...
epsma
5722
#15 as pvz net neziuriu rwj, bet the rent is too damn high maciau :D Taip kad sha :D
Anonimas
5722
#13 pz :D
Anonimas
5722
#6 kazkas ziuri per daug rwj =3
Anonimas
5722
toxxxxxx gera;D bet ne tik jam daug kam,musu norai jiem prikolai l)
manthukaz
5722
Yra dar viena frazė : Mūsų valdžioje vien 3,14darai. matematikai suprast
Anonimas
5722
Pizda kai prajuokino :D
Anonimas
5722
#2 :D sita fraze uzmusa visad ;D
gretagreat28
5722
:D
Anonimas
5723
ahujiena sukuosena pas ta bica;D
Rocknroll
5723
kubilius DEBILIUS !!!
Anonimas
5723
The rent is too damn high!
Anonimas
5723
Noriu valgyt :(
garbane
5723
:D prikolas :D
Anonimas
5723
Kur mano sviestas??
Anonimas
5723
Kubiliau, grazink pencijas
Anonimas
5724
BUBILIUS KYBYS!
|

