Motyvuoja - emigruot..

2010.05.17 StankiuX
  • 117
14
emigracija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
neuzilgo ir mes ten busime
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
geras :D
#13 siūlau baigti su tom reklamom, nes nemanau, kad kasnors čia jas spaudinėja :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
kažkur mačiau jau šita bet vistiek geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
tempk juos cia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Kaaaaiiii didumo eik tu nahuiii :D
Mirka 5880    
#7 Lietuvi, išmok rašyti lietuviškai ;x O tada jau paistyk tokias nesąmones, kaip "Lietuva - lietuviams" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Tegul bega bet as pritariu posaky Lietuva - Lietuviams
LookAtMe 5880    
Blet, demotyvuoja but lietuviu, o ne demotyvuoja emigruot :)))
chzarija 5880    
geras xD
kramtuske 5880    
paskutinis viska pasako :D
StankiuX 5880    
Ble nepykit jei cia nedemotyvacijos :D pirmos jos :D
valkata 5880    
3cias geriau
kasiakas 5880    
paskutinis good :)
Grįžti į viršų