Kiek pamenu jei visi patare piltis dyzelio, tai ji taip ir padare. Paskui baisiai siuto ant visu kad jie durniai nezino kad negalima visdelto pilt dyzelio i bendzinine masina.
Moterys, - Jos tikrai protingos
Anonimas
5048
Anonimas
5409
uzsiciulpe ant lancerio
Anonimas
5460
prikolas tame kad i benzinini varykli pilt dyzeli negalima.
boruze111
5555
Kadangi iki apie masinas nesigaudau, tai kame cia bajeris?
Anonimas
5595
buvo
Anonimas
5597
Paklaust reiktu kur cia problemos saknys ? KODEL JI NE VIRTUVEJ !!!!!!!!!
Anonimas
5598
turbut blondine rase:D
Anonimas
5598
Benzino virtuvėj nepardavinėja.
grafauskas
5599
Sakyti, kad moterys yra neprotingos, tai yra tas pats, kas vyrus vadinti pedofilais. Protingi supras ką norėjau pasakyti.
Anonimas
5600
Kažin jei vietoj dyzelio pilčiau vandenį, nesumažėtų dinamika? Gal dar žiema lengviau automobilis užsikurtų?
Anonimas
5600
#1 :D
Anonimas
5600
tu tikriausiai tada toks pats bukas, kaip ta mergicka#23
Anonimas
5600
moteris uz vairo tas pats kas bezdzione su granata.. (joke) :D
Anonimas
5601
I bezinine masina dyzeli! Tas ir juokinga,blondeskos
Anonimas
5601
As nesuprantu... kas cia juokinga?
Anonimas
5601
Jau cia gal koks bachuras pana apsimetes rase... :D Netikiu, kad atsiranda tokiu durnu...
Anonimas
5601
reikės išbandyt. :)
Anonimas
5601
#1 pašūstravot norėjai, bet tikrai nelabai gavosi. :D
Anonimas
5601
dar taip buna :D
Anonimas
5601
svarbiausia apie tokį dalyką kaip dinamiką kažkur girdėjus, reikia kuo daugiau vartot šitą žodį :D
Anonimas
5601
#16 Tu turbut moteris?
Anonimas
5601
Nesupratau. Kame čia bairis?
Anonimas
5601
vandeni tegu pila :D
Anonimas
5601
Kaži ir mano boba tokia durra?
Anonimas
5601
kažin kiek jau metų šitam pokštui? Kitaip sakant Welcome to the internet...
Anonimas
5601
#1 Gryba supjovei...
Jonazz
5601
Na bet vandenukas dar pigiau :D
Anonimas
5601
ne nu kraupu :D
Anonimas
5601
:D
Anonimas
5601
tikiuosi tokiu zmoniu nesutikti
Anonimas
5602
tegul dar limonado vietoi tepalo pripila :D
Anonimas
5602
#5 :D
Anonimas
5602
rapsu aliejus dar pigiau :D
Anonimas
5602
#1 komentaras gaidiskas :)
Kivis
5602
Idomiai cia
Anonimas
5602
Tekstas juokingas, demo komentaras - visiškai be ryšio.
Rendolfas
5602
Na aš tavo vietoje įsipilčiau dyzelio, ir dar su alieju praskiesčiau (dar pigiau gaunasi). nemanau kad dinamika automobilio sumažės, gali tik stabdymo kelias sutrumpėt, bet nežymiai. Skirtumo tikrai neturėtum pastebėt. Norėčiau priminti, kad ir dujas gali pilti (reikia tik su nauju antgaliu), tik įpylus dujų reikia dažniau į kairį veidrodėlį žiūrėti, nes jeigu lenks tave kas nors iš dešinės gali nepastebėt. Žiemą dar patariu dėtis visas skirtingas padangas, ir rodant posūkį į kairę, iš tiesų sukti į dešinę...
|

