Moterys - Per jas žūva pasauliai

2010.12.22 ezkimo
  • 219
20
moterys







vadimas 5440    
per jas zuva pasauliai, bet be ju nebutu ir pasauliu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Visada kaltinkit moteris :D
Nuotraukos nėra
XxDianaxX 5652    
Be moteru By*ys nestovetu -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
mes be jusu kaip be ranku:D (suprask kaip nori, man piesia ne poshlai)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Vaj vaj vaj.. ; DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#14 pasake transvestitas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Įdomu ką jūs darytumėt be mūsų? ; DDp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Pas mano teti garaze antra nuotrauka kabedavo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Visu pirma reikia but patraukliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Daxuja pasauliu yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
vai vai vai,bet be tu moteru neisgyventumet,vyrai!:P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Kur mano sumuštinis mažoji fėja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#7 gg :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#6 Headshot! +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
nes jos buna ne virtuvej...
teenage 5663    
#4 tai matyt moderatoriai tikrindami pakeitė :)
#3 vis vien gerai nuskambėjo :D
Nuotraukos nėra
ezkimo 5663    
Hey, aš ne taip buvau užrašęs.! Mano užrašas buvo: „Moterys - Jos gali sukelti daug nelaimių." ar kažkas panašaus.! ://
kiki17 5663    
#2 gal demotyvatorius pabuvo kitose planetose ka tu zinai
fabulous 5663    
kokie pasauliai, jei tik vienas pasaulis yra:D
mxb 5663    
zuva? ne zuna?:D nu nzn siaip.
Grįžti į viršų