Tikrai ne visi
Moterų logika. |
Moterų logika.
Anonimas
4464
Tikrai ne visi
Anonimas
4466
ka ce pezat visi taip sako ir vyrai ir moterys
Anonimas
4466
As tai zvengiu :D nors esu moteris ir tureciau piktintis :D
Anonimas
4466
Visiška nesąmonė:) Čia greičiau vyrai taip galvoja, kad mes taip mąstome... Nors jei nesuprantate moterų, tai čia jau jūsų bėdos:)
|