Gėlės turi emocinę vertę kažkokią, tą suprantu, bet visa kita kas pavaizduota tai banalus materealizmas ir tiek. Daug tokių silpnų yra.
"Moteriškos" silpnybės...
Anonimas
4718
Anonimas
4719
Ale kiek čiulpti reikia, kol tiek gėrio pričiulpi!
coliuke_
4720
Tai va, kad ne. Silpnybės tai ne tie dalykai, kuriuos gali nusipirkti.
Anonimas
4720
Nah. Kaklo bučiavimas. Va čia tai atsilaikyt neįmanoma.
Tomax
4720
Šiknon tą BMW ir ifoną
Anonimas
4720
iphone xD. Good joke
Emma11956
4721
Jau tik ne iPhone...
|

