Musu mokytoja myli bybius :D
Mokytoja - moteris, kadaise maniusi, jog myli vaikus.
Anonimas
5549
Anonimas
5639
gera fotke :D
Anonimas
5640
Kotukų tm
KatKol
5640
Reikia but tokia griezta ir teisinga mokytoja, kad per pamces bijotu net cyptelti :D:D:D:D:D
Anonimas
5641
nepavydziui mokytojom ju darbo... nervai paeitu greit man, o vistiek, kai vaikai buvom visaip keikdavom, kad va ta britkybe uzdave ta ir ta :D
ppeliukas
5641
DUJU GAVO I AKIS MATOMAI :?
Anonimas
5641
bet kai buna jau devintokai, desimtokai kad tos nesamones ir baisios mokytojos zino kad greit viskas baigsis ir ateis kiti devintokai, desimtokai...
Anonimas
5641
nesvarbu kad ft maziukai pradinukai, pati esme kad kencia , istiesu tai visu amziu vaikai daro nesamonees tik su metais jos baiseja
Yomas
5641
Baisu prisiminus pradinea :D
Lukasas
5641
Taigi čia pradinukai.Nežinau mokytojų,kad mokytų 1-7 klasių mokinius (pagal #1).Jom visada tenka kankintis su tokiais.
Anonimas
5642
Nu nuo tokiu vaiku kurie islinde pro kabineto duris tikrai mokytojai dar nekencia... ju visi dziaugsmai baigiasi kai ateina kokie sestokai ir septintokai ar vyresni... va tada jau nervai paslija joms...
|

