Musu mokytoja myli bybius :D
Mokytoja - moteris, kadaise maniusi, jog myli vaikus.
Anonimas
5545
Anonimas
5635
gera fotke :D
Anonimas
5636
Kotukų tm
KatKol
5636
Reikia but tokia griezta ir teisinga mokytoja, kad per pamces bijotu net cyptelti :D:D:D:D:D
Anonimas
5637
nepavydziui mokytojom ju darbo... nervai paeitu greit man, o vistiek, kai vaikai buvom visaip keikdavom, kad va ta britkybe uzdave ta ir ta :D
ppeliukas
5637
DUJU GAVO I AKIS MATOMAI :?
Anonimas
5637
bet kai buna jau devintokai, desimtokai kad tos nesamones ir baisios mokytojos zino kad greit viskas baigsis ir ateis kiti devintokai, desimtokai...
Anonimas
5637
nesvarbu kad ft maziukai pradinukai, pati esme kad kencia , istiesu tai visu amziu vaikai daro nesamonees tik su metais jos baiseja
Yomas
5637
Baisu prisiminus pradinea :D
Lukasas
5637
Taigi čia pradinukai.Nežinau mokytojų,kad mokytų 1-7 klasių mokinius (pagal #1).Jom visada tenka kankintis su tokiais.
Anonimas
5638
Nu nuo tokiu vaiku kurie islinde pro kabineto duris tikrai mokytojai dar nekencia... ju visi dziaugsmai baigiasi kai ateina kokie sestokai ir septintokai ar vyresni... va tada jau nervai paslija joms...
|

