gaila, kad mokykloje gaisro sirena girdima tik per gaisro pratybas
Mokykla dega!!!!!!! - Neškit greičiau malkų, degtukų ir popieriaus!!!!!!
TheDemotivator
5311
Anonimas
5483
O taip, grina tiesa.xD
Anonimas
5548
Pritariu :D
Anonimas
5578
:D
Anonimas
5578
tas gers....
Anonimas
5584
Atnesu popieriaus!!
Anonimas
5599
MANO SVAJONE :)
Anonimas
5615
dektukai tai jau labai pades :))
Anonimas
5629
sitas geras
Anonimas
5629
ar tik as vienas nesupratau sios demotyvacijos? ka jus norit tuo pasakyt? nebutu mokyklu nebutu tu visu pc, telefonu ipodu... t. t.
Anonimas
5631
Krč vienintelis toks geras nutikimas per trejus mokslo metus ir manęs nebuvo šūlioj :@
Anonimas
5632
#45 kaip tau moksleiviai benzino nusipirks? tai juk brangu, o degtukai pigus, malkos nemokamos auga o popieriaus mokykloj gana turetu buti.
Anonimas
5632
nemegau jos wien uz tai kad priwersdawo anksti keltis :)))
Anonimas
5633
#45 teisingai :D
Anonimas
5633
jokiu degtuku.popieriaus,ar malku...bekit visi i degaline benzo pirkt :D
Anonimas
5634
Vienas žodis (VAIKAI) bent kiek proto turėtumėt nekurtumėt tokių demotyvacijų...
Anonimas
5634
nx tie degtukai jei ir taip dega, tipo nuo 10simt degtuku padesi ugni palaikyt.
Anonimas
5634
#3 Kiek naujų mergų.... Mmm ;)
a_d_u_e
5634
;D
Anonimas
5634
Nu ir nesąmonė. Tas anekdotas populiarus buvo gal prieš 5 metus. Nusibodęs jau.
Anonimas
5634
shule sudegs ir ka darysit?i kita teks eit
Anonimas
5635
#32 visiska tiesa :)
Anonimas
5635
#34 Visiskai sutinku
Anonimas
5635
sule buvo kazkas sudino, bet kaip ir visi noretume sugrizt
Anonimas
5635
Vaikuciai baige mokyklele suprasite ka prarode, ir tokie jusu "deginimai" bus absurdiski, kad nenoresite ne pagalvoti apie tai ;)
Xinnen
5635
ANGLIŲ
Anonimas
5635
lopai jus lopai noretumet kad mokykla sudegtu ir nereiketu i mokykla? ka jus toliau darytumet. suaugsit ir sakysit oi sulej kaip gerai budavo, na aisku tokius demo kuria ir pritaria tie kuriuos mokykloje duxina ir nera jiems ten gyvenimo tai ir mokykla nebemiela. Man mokykla kelia gerus prisiminimus, darydavom ciudus sulej, malonu ir prisimint
Anonimas
5635
vaikuciai pabiruciai... :)
Anonimas
5635
DEGALU!:D
Spyrijus
5635
Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla. :D Dar žinoma 72-os pavadinimu, nes jos adresas Lietuvininkų g-vė 72. :D Mano buvusi mokykla... Kiek atsimenu tai užsidegė bibliotekoj šildytuvas, ar kažkas per jį. :D
Anonimas
5635
bl grzaiusias sapnas deganti mokykla (mmm)
Anonimas
5635
Rokas111-Koks tau cia dar namas:D Cia Šilutėje mokykla jai ka :D
Anonimas
5635
Kur dar cia b* tokios mokyklos su tokiais stogais? :D
rokas111
5635
;D Mano klasiokes demo patvirtino ;D P.S. Cia berods siluteje namas dega.
Anonimas
5635
#17 pastatei visus i vieta blyn!
shawtyyMANE
5635
!! noriu.
robis369
5635
www.demotyvacija.lt/jai-tu-nemyli-to-zmogaus-1324199.html
robis369
5635
www.demotyvacija.lt/jai-tu-nemyli-to-zmogaus-1324199.html
Anonimas
5635
#4 tu pats kai beždžionė, rašyt išmok pirma :D
Anonimas
5635
kam degtukai ir popierius jeigu jau dega ? kazkoks failas isvis 0 logikos jei mokykla sudega ar kazkas atsitinka perkeltu i kita, kuri toliau, tarp svetimu nu krc 12 metu vaikui sita demotyvacija yr zjbysssss
Anonimas
5635
kiek daug durniu norinciu buti neissilavinusiais bomzais
Anonimas
5635
as nenoreciau,kad mano mokykla sudegtu, nes noriu uzaugusi tureti issilavinima ir gera darba,o ne sluot gatves kaip tie kurie nori,kad sudegtu
Saule_007
5635
silute :D
Anonimas
5635
nenorėčiau, kad mano šūlė degtų visgi remontai neseniai padaryti..
Pasalunas
5635
www.demotyvacija.lt/salna-1324539.html
Anonimas
5635
Durniai
Anonimas
5635
BLT benzino greiciau neskit !
Anonimas
5635
pamirsot kad dar knygas nestu :D
Anonimas
5635
o aš norėčiau, kad sudegtų. nauja šūlia, nauji veidai. : DD krč. gėris.
Anonimas
5635
#7 prisiziurejus filmu ane ? ? ? :D:D ZOdziu panasi demo jau buvo tai kam dar tokiu pat reikia ?
|

