gaila, kad mokykloje gaisro sirena girdima tik per gaisro pratybas
Mokykla dega!!!!!!! - Neškit greičiau malkų, degtukų ir popieriaus!!!!!!
TheDemotivator
5310
Anonimas
5481
O taip, grina tiesa.xD
Anonimas
5547
Pritariu :D
Anonimas
5577
:D
Anonimas
5577
tas gers....
Anonimas
5583
Atnesu popieriaus!!
Anonimas
5597
MANO SVAJONE :)
Anonimas
5614
dektukai tai jau labai pades :))
Anonimas
5628
sitas geras
Anonimas
5628
ar tik as vienas nesupratau sios demotyvacijos? ka jus norit tuo pasakyt? nebutu mokyklu nebutu tu visu pc, telefonu ipodu... t. t.
Anonimas
5630
Krč vienintelis toks geras nutikimas per trejus mokslo metus ir manęs nebuvo šūlioj :@
Anonimas
5631
#45 kaip tau moksleiviai benzino nusipirks? tai juk brangu, o degtukai pigus, malkos nemokamos auga o popieriaus mokykloj gana turetu buti.
Anonimas
5631
nemegau jos wien uz tai kad priwersdawo anksti keltis :)))
Anonimas
5632
#45 teisingai :D
Anonimas
5632
jokiu degtuku.popieriaus,ar malku...bekit visi i degaline benzo pirkt :D
Anonimas
5633
Vienas žodis (VAIKAI) bent kiek proto turėtumėt nekurtumėt tokių demotyvacijų...
Anonimas
5633
nx tie degtukai jei ir taip dega, tipo nuo 10simt degtuku padesi ugni palaikyt.
Anonimas
5633
#3 Kiek naujų mergų.... Mmm ;)
a_d_u_e
5633
;D
Anonimas
5633
Nu ir nesąmonė. Tas anekdotas populiarus buvo gal prieš 5 metus. Nusibodęs jau.
Anonimas
5633
shule sudegs ir ka darysit?i kita teks eit
Anonimas
5634
#32 visiska tiesa :)
Anonimas
5634
#34 Visiskai sutinku
Anonimas
5634
sule buvo kazkas sudino, bet kaip ir visi noretume sugrizt
Anonimas
5634
Vaikuciai baige mokyklele suprasite ka prarode, ir tokie jusu "deginimai" bus absurdiski, kad nenoresite ne pagalvoti apie tai ;)
Xinnen
5634
ANGLIŲ
Anonimas
5634
lopai jus lopai noretumet kad mokykla sudegtu ir nereiketu i mokykla? ka jus toliau darytumet. suaugsit ir sakysit oi sulej kaip gerai budavo, na aisku tokius demo kuria ir pritaria tie kuriuos mokykloje duxina ir nera jiems ten gyvenimo tai ir mokykla nebemiela. Man mokykla kelia gerus prisiminimus, darydavom ciudus sulej, malonu ir prisimint
Anonimas
5634
vaikuciai pabiruciai... :)
Anonimas
5634
DEGALU!:D
Spyrijus
5634
Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla. :D Dar žinoma 72-os pavadinimu, nes jos adresas Lietuvininkų g-vė 72. :D Mano buvusi mokykla... Kiek atsimenu tai užsidegė bibliotekoj šildytuvas, ar kažkas per jį. :D
Anonimas
5634
bl grzaiusias sapnas deganti mokykla (mmm)
Anonimas
5634
Rokas111-Koks tau cia dar namas:D Cia Šilutėje mokykla jai ka :D
Anonimas
5634
Kur dar cia b* tokios mokyklos su tokiais stogais? :D
rokas111
5634
;D Mano klasiokes demo patvirtino ;D P.S. Cia berods siluteje namas dega.
Anonimas
5634
#17 pastatei visus i vieta blyn!
shawtyyMANE
5634
!! noriu.
robis369
5634
www.demotyvacija.lt/jai-tu-nemyli-to-zmogaus-1324199.html
robis369
5634
www.demotyvacija.lt/jai-tu-nemyli-to-zmogaus-1324199.html
Anonimas
5634
#4 tu pats kai beždžionė, rašyt išmok pirma :D
Anonimas
5634
kam degtukai ir popierius jeigu jau dega ? kazkoks failas isvis 0 logikos jei mokykla sudega ar kazkas atsitinka perkeltu i kita, kuri toliau, tarp svetimu nu krc 12 metu vaikui sita demotyvacija yr zjbysssss
Anonimas
5634
kiek daug durniu norinciu buti neissilavinusiais bomzais
Anonimas
5634
as nenoreciau,kad mano mokykla sudegtu, nes noriu uzaugusi tureti issilavinima ir gera darba,o ne sluot gatves kaip tie kurie nori,kad sudegtu
Saule_007
5634
silute :D
Anonimas
5634
nenorėčiau, kad mano šūlė degtų visgi remontai neseniai padaryti..
Pasalunas
5634
www.demotyvacija.lt/salna-1324539.html
Anonimas
5634
Durniai
Anonimas
5634
BLT benzino greiciau neskit !
Anonimas
5634
pamirsot kad dar knygas nestu :D
Anonimas
5634
o aš norėčiau, kad sudegtų. nauja šūlia, nauji veidai. : DD krč. gėris.
Anonimas
5634
#7 prisiziurejus filmu ane ? ? ? :D:D ZOdziu panasi demo jau buvo tai kam dar tokiu pat reikia ?
|

