Mokykla - Deja, gali pasirinkti tik du

2011.02.17 tomasm
  • 211
41
mokykla







Nuotraukos nėra
Anonimas 4968    
biski demo kartojasi... jau net nebeydomu ziuret y tokias...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5066    
draugai ir pakenkimai miego
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
renkuos virsutine ir apatine trikampio dali
Nuotraukos nėra
Anonimas 5267    
renkuosi trikampi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
Draugai ir draugai ( forever alone :( )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Geri paymiai,Draugasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
mokykloje jo,, univere pamirsk apie tai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
įmanoma suderint visus tris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
draugai ir pakankamai miego xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
turiu visko po labai nedaug . ai tiksliau sakat nieko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Visiska nesamone. Kodel tik du ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Jau buvo, tik angliškas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
o man pvz dar reikia i burelius eiti. ir ne siap o kursus tam kad i norima specialybe istot. gryztu 8 vakaro pamokoms skiru pora valandu kartais daugiau. ir taip kiekviena diena. turiu laiko draugams, sau ar miegui tik sekmadieniais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
sitas jau kazkada buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
draugai ir pazymiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
as tai renkuosi FOREVER ALONE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Renkuosi Draugus ir gerus pažymius :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
as tj niek neturiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Sneka apie 6tas 7tas klases kaip sunku :D
Realiai Lietuvoje renkiesi 2 dalykus( kai sikna tai tik pazymius) tik per sesija, visi kas labai nori ir laika planuoja speja ir miegot ir dirbt ir mokintis ir po bokala su draugu islenkt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#21 :D šeštoj klasėj turbūt iš kart daug prarandi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Tiems kurie viską turi: palaukit, kol šeštą klasę eit pradėsit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#1 patikek imanoma dar ir draugu turet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
sitas jau buvo, netgii su tokiu paciu komentaru, geda!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Profkėj sunkūs mokslai? :D
prodigy 5609    
visko yr, bet ne vieno iki max uzkelto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Renkuosi profke.
Viena diena gali praleisti su draugais,kita pasimokyt,pagaliau i mokykla nueit,o kita diena po sunkiu mokslu pamiegot namie iki kokiu 12os
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
deja, turiu tik 1 iš šitų, tai pažymius... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
neturiu nei vieno is situ :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
visko yra px man. duhai prie fb nesedekit irgj visus 3 turesti. fb aukos. ASHASUAHSAUS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
nu nzn bet man tai visi iseina ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
tarkim dienotvarke, 14h baigiasi pamokos leki su draugais prabuni, 20 h grizti sedi prie namu darbu ir 22/23h gali eit miegot :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#8 Rimtai :D Man ir taip pat ir issimiegu ir draugu turiu ir pazymius gerus... Viskas imanoma :D
Smalizius 5609    
geri pažymiai ir draugai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
šiaip įmanoma visko gauti. bent jau man tai sekasi. turiu gerų draugų, jiems lieka laiko. mano pažymiai yra labai geri, ir gerai išsimiegu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
nekalk per nakti, o suprask geriau, ir gausi gerus pazymius su belekiek miego:)
povilasq 5609    

BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#1 viskas imanoma, nepasirenki draugu, automatiskai visas laisvalaikis atitenka mokslui = geriems pazymiams.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#1 imanoma, grizti is sules, iki 10h mokais, eini miegot ir taip visalaika :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
cia viskas gerai jus gal nesuprantat, pvz;
geri pazymiai + draugai = nelieka miego
imsiuirsakysiu 5609    
Kažkokia nesamonė čia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Nemanau, kad imanoma pasiimti pakankamai miego ir gerus pazymius.
Grįžti į viršų