Mokslo metai - 9 mėnesius trunkantis realybės šou, kurio pagrindinis prizas - vasaros atsotogos

2010.12.04 jamkeee
  • 312
24
mokykla,vasara,atostogos







EllDiago 5180    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
kad jau buvo tokia pat demo pries kokius 2 menesius...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#20 well,i must agree with ya.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
seip yra pralaimejusiu ;D pataisos kazkam buna ;D arba neislaikyti egzai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
+ pralaimėjusių nėra.:)
Nuotraukos nėra
ezkimo 5683    
gera demo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
kazkokia kita demo buvo su sita foto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
sule italijoj
jamkeee 5684    
#17 Bumcikai, nekopinau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
#15 is patirties?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Relybes sou tiems, kurie po 12klasiu(jei baigs) vaziuos i londona toletu plauti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
prizas egzai blt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
:)))
Nuotraukos nėra
domino 5685    
nesamone, juk realybes sou laimi tik vienas. taip iseiti kad visi laimi ji ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
ne 9 menesius, o 8 su atostogom suskaiciavus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Paskutinis sezonas man... Po to standartų nebeatitiksiu... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
11 sezonu ir niekaip nesibaigia dar ..
jamkeee 5685    
#7 Nugalėtojas! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
tai aš jau dešimta sezoną iš eilės. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
na bent jau priza beveik visi gauna. Bet matos kaip krize, tai ir prizas mazesnis, tai yra jog reikia mokytis puse birzelio,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
peace of shit
Grįžti į viršų