Moksliukai - Jie irgi moka švęsti, tik atsargiai neužkliūkit už laidų

2011.03.31 Anonimas
  • 190
28
Moksliukai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4984    
#27 Tavo tiesa,bet isvaizda irgi ne visu buna apleista.Tie vadinami "moksliukai" skiriasi tik tuo,kad yra 5 kartus(jei ne daugiau) protingesni :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5149    
Jei zmogus gerai mokosi, domisi tokiais dalykais, tai nereiskia kad jis koks nenormalus. Aisku, jie del to maziau demesio skiria isvaizdai, bet su savo protu gyvenime pasieks daugiau, nei jus su savo uzkociotais presais. Ir labai daznas atvejis, kad moksliukai yra zymiai fainesni ir idomesni zmones nei tie, kurie vaidina kietus. Tusti zmones esat. Nebutinai taip jie linksminasi, o kaip ir visi normalus zmones ir isgeria ir pasisokt nuvaziuoja, taip kad nereikia cia lele.
morkiuz 5513    
@25 loooool :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
hardcore LAN party
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Atrodo, jiems ten faina :D
para-noir 5565    
#22 Butent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Geriau moksliukai, nei retardetai marozai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Jau Demotyvacija tai nahui 761 people like this. Be the first of your friends. ;D Pacukai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
- Ką tjum?
- aj pc, ką tjum ?
- mzn kls.
- aisq.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Kuo geresni tie kur gerti nuvaro? Abu budai malonumu ieskojimas tiesiog, tik tokie zmones realiam gyvenime daunai paskutiniai, bet ir su alchoholikais tas pats.

Geriausia islaikyti rysi tarp pc, alaus ir gyvenimo (mokslu, draugu ir tt)
Teenagor 5567    
epic nerds. ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
www.lemonparty.org ten tai isvis geras vakarelis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
bet tuokie rimtai idomus. lan party kietai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Jo , tas ant sofos stobal Jezus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#2 pagooglinau ir stai ka radau www.antoinebenkemoun.fr/wp-content/uploads/2010/03/gathering.jpg :D net ciuzinukai padeti salia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Tetris lan party!!! Whoo!!!
Mr.Gulbius 5567    
Susėde one anketas nulauždinėja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Nu lan party, kaimionai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Jezus Kristus! .
anonimas 5567    
UZSITUSINK IKI GALOOO!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
cia no liferei susikiure lanu sims city ir party ten daro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
No-Liferiai yra mire zmones . Taigi atsigaukit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Čia botanikai..
MindziuX 5567    
Kai zjbs gyvenimas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#2 jauties kietas pakartojes komentara is fb?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
ne moksliukai čia, o nolife'erei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Čia užsienį taip populiaru , man danas draugas pasakojo, susitinka penktadieniais vakare, žaidžia iki ryto 5h visokius game, o po to jau lūžta, ir net tėvai juos atvažiuoja pasiimt :D Čia tipo vadinas Lan Party
Eimantass 5567    
ou mai gad va cia tai party :D
Grįžti į viršų