Mokiniai - Pažymiais susirūpina tik semestro pabaigoje

2011.03.28 XII
  • 217
15
Mokiniai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4991    
#12 Matosi, kad pas tave vis dar trimestrai... ir ko gero, dar gauni ne pažymius, o pagyrimus.
Geras_Iksas 5198    
geras ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
#12 pydare ne pas visus kaip tu lopus trimestrai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
trimestru o ne semestru, krv debile tu nx ismok rasyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
KAAAAAAAAAAAAAAAAAI demotyvuoja (not)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
same shit here
Teenagor 5568    
chill dude.
puukis4 5568    
panašiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
dar menesi lasvai galit miegot :D
povilasq 5568    
Captain Obvious...
silabsoft 5568    
;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Mokiniai - neleiskit jiem kurti demotyvaciju
anonimas 5568    
nesveika per daug pergyvent ;)
kristal 5568    
Jei tada dar susirūpina, vadinasi dar yra vilties :D
Mr.Gulbius 5635    
Taip jau yra :}
Grįžti į viršų