#12 Matosi, kad pas tave vis dar trimestrai... ir ko gero, dar gauni ne pažymius, o pagyrimus.
Mokiniai - Pažymiais susirūpina tik semestro pabaigoje
Anonimas
4991
Geras_Iksas
5198
geras ...
Anonimas
5563
#12 pydare ne pas visus kaip tu lopus trimestrai
Anonimas
5563
trimestru o ne semestru, krv debile tu nx ismok rasyt
Anonimas
5567
KAAAAAAAAAAAAAAAAAI demotyvuoja (not)
Anonimas
5568
same shit here
Teenagor
5568
chill dude.
puukis4
5568
panašiai
Anonimas
5568
dar menesi lasvai galit miegot :D
povilasq
5568
Captain Obvious...
silabsoft
5568
;)
Anonimas
5568
Mokiniai - neleiskit jiem kurti demotyvaciju
anonimas
5568
nesveika per daug pergyvent ;)
kristal
5568
Jei tada dar susirūpina, vadinasi dar yra vilties :D
Mr.Gulbius
5635
Taip jau yra :}
|

