Modernus menas - Blaivas nesuprasi, girtas išnaudosi

2010.04.09 Viilius
  • 317
27
modernus, menas, ne, menas,lol







Nuotraukos nėra
Anonimas 5186    
muzikos klausai grybe geju vade? :D#26
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
modernus menas yra sudas. visas menas yra sudas, o kas domisi menu yra gejai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
As tai cia matau tik supista pisuara...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Blaivas nesuprasi kad gali su ta skyle prieky pasismagint [???] :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
" Blaivas nesuprasi, girtam nerūpės :
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
REIKIA ŽIŪRĖT Į VIDŲ TEN BLANKIAI MATOSI MERGELĖ MARIJA,KURI LAIKO VAIKUTĮ.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
vilniuj prie žaliojo tilto pilna tokio meno
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
nk nematau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
#15 na as matau tik jau labai blankiai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
Galėtumėt dar įdėti to paties autoriaus nutapytą Monolizą su ūsais ir išverstumėt paveikslo pavadinimą :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
Marselis Diušanas "Fontanas" 1917 m. Skirta ne grožiui, o demotyvacijos puslapiams :), kad protingesni (tie, kurie prieš komentuodami pagalvoja) ką nors iš to suprastų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Joo, Lietuvėle, nesuprantam mes to meno, bet ir reklamuotis gal nereikia.
chzarija 5894    
nematau nei marijos nei jezaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Sita rode mokykloi, cia vadinas mergele marija laiko kudikeli jezu.. :D ar kazkas panasaus :D tipo i vidury reik zet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
O as kiek zinau, tai cia tyciojimasi is zmoniu, kurie galvoja, kad cia miaaanas
Nuotraukos nėra
varnius 5919    
pisuaras nufotkintas is virsaus.... ir nereik cia isgert, kad ta suprast...
Viilius 5920    
Modernus menas neparodo gabumų ;) Parodo idėją. Idėją turi visi, bet jos igyvendinimas nėra nėra menas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Čia esmė tame, kad yra skylės apačioj ir viršuj. Taigi kartu ir myšt ir vemt gali :D, na bent pagal demotyvaciją taip turėtų būt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Visi sako,jog tai š,nes patiem nieko panašaus neateina į galvą padaryt :> o pati demotyvacija tai teisinga
Viilius 5921    
Jei kiekvienas žmogus yra menininkas, tai kiekvienas yra fūrininkas, kompozitorius, rašytojas, sodininkas :) Nesąmonė. Yra žmonės su gabumais ir yra modernus menas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
ce gaidys yra ir vopse px kas ji isrado ce nk neidomu hahaha ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Čia dadaizmas, fluxus judėjimas gerokai vėliau atsirado. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
"Kiekvienas yra menininkas, bet tik menininkai tai žino."
n0mad 5921    
fluxus, jo esme ir yra nesamone kazkokia, parodyt, kad mena gali kurt bet kas ir bet kur, is bet ko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Nesupranti todėl, nes nežinai, kas yra Marcelis Duchampas. Tai yra jo MENO KŪRINYS.
Nyctereutes 5922    
nesupratau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
geras. +5
Grįžti į viršų