Nuo kada šūdai tokie išsipūtę? Čia labaiau balionąą prineša.
Modernus menas - Ar tik aš jį suprantu ne taip?
Anonimas
5601
Anonimas
5769
matyt ilgai nešiko.
Anonimas
5777
Man čia aplamai į žarnas neša :D
Anonimas
5796
šūdų krūva
Anonimas
5835
#21 aha , man ir :D
Anonimas
5837
#17 pritariu,.
Anonimas
5841
:D
Anonimas
5847
Iš pirmo žvilgsnio užneša į begemotus ;D
Anonimas
5864
čia jums ne šuns papas
Gusta-Fang
5881
Visi sako; Vedzioji suni, surink ka pridirbo.. O Patys gigantiskus sudus miestose stato...
Anonimas
5897
Mano supratimu viešasis menas (tas kuris puikuojasi atvirosose miesto erdvėse) turi ir privalo būti suprantamas visuomenės daugumai masėj. O ne grupelėj inteligentų ir meninkų, kurie matai bando apšviesti miesto tamsuolius ir tvirtina, kad modernaus meno paskirtis yra atkreipti dėmesi. Bet aš nenoriu, kad mano miestą darkytų vamzdžiai ir kiti atsiprašant šūdai.
Anonimas
5917
RIEEEEEEEEEEEEEBUS ŠŪŪŪŪŪŪŪŪŪDAS :D
J0keris
5934
suda matau:D
Visimirsit
5934
menas : pastatom miske milziniska suda!
Anonimas
5936
tas pats kas vilniaus vamzdynai aplink Neri xD
Anonimas
5936
O dar kazka sako, kad zmones sunis vedzioja parkuose.. gaunas varai daug arba nieko :D
LookAtMe
5937
Suds nu :D
Anonimas
5938
sudas cia ne drugeliai :D
wwestas
5938
Visi jūs klystat, čia drugeliai :D
Anonimas
5939
man cia labiau i pripuciamus begemotus :D
Luckey
5939
Kas ką įžvelgia...Vieniem šiaip šūdai mėtosi. :D:D:D:D
giedriuxxx
5939
a cia kiaules? :D
Luckey
5939
Kaip tuo kremu...kur kultūristai tepasi,jog raumenys matytūsi ryškesni,išteptos kiaulės. :D
cloudmaker
5939
Simai, tokių gabaritų :D?
Anonimas
5939
@simas +
Anonimas
5939
as toki mena gana daznai pasidarau :D
Anonimas
5939
Kaip šūdas :D
|

