Mobiliosios technologijos - irgi tobulėja

2010.01.28 panda
  • 160
14
Mobiliosios technologijos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
tikasas, tau gal ne viskas gerai? ;D tvarkyti, tai pisti, jeigu nežinojau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5950    
kas čia blogai? tvarkyti adresatą, viskas gerai. Ką svaigstat su moteriškos lyties, čia gi nekalba apie konkretų žmogų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5974    
haha, o mociutes, tetos, systros arba puskes numerio neturi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
cia ne mobiliosios technologijos, cia moderu fantazija ir ju reikalai
remyga 5989    
idomiau butu "Patvarkyti adresatą (-ę)" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
While you was watching this image, i fu*kied your mom! : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5990    
kas cia gero?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5990    
O tai kas čia ne taip su tom mobtechom? Greičiau jau su galvom netvarkom tom galvom, kurioms gaidys - ne paukštis, o tvarkyti - ne redaguoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5990    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5991    
Uzuojauta tiems kurie nesuprato. ;D trukau belekaip ;D "tvarkyti adresata".. ;D geriau butu "tvarkyti adresate" ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5991    
ir kas čia ypatingo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5993    
neidomus wisiskai sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5993    
fuck, pas mane dar old versija, siulo tik "redaguoti adresata" :(
Koks cia mobas? Noriu irgi patvarkyti visus savo adresatus, o ypac moteriskos lyties (isskyrus mama) :D
nemo 5993    
++
Grįžti į viršų