Mmm... - Vasara...

2011.02.05 liezuviuke
  • 325
25
braskes,vasara







coliuke_ 5097    
#24 Durnius į durną klausimą "atsakė". :D Moderatoriai tokių teisių neturi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5097    
#23 Modai tvirtina. Eik pasikeisk pampersus neuždavinėjęs durnų klausimų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5174    
Kas tokius šūdus tvirtina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
net seiles kauptis pradejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Matau puikią demo. Verta pagarbos kūrėjui. Nominuoju į savaitės demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
cia bliudas didelis!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
cia labai mazos braskes.turbut nuo senu krumu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
paiiilgau i love braskytukea-s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
PAVASARIO LAUKIU, o ne vasaros.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
mmm . braskes :D
atsimenu kai pyzdindavau is darzu ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
demotyvavo vasarą prisiskint braškiu? ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Belekaip demotyvavo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
demotyvavo mane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Noriu braškių dabar >.<''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
kur demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
o tai tau trieduciu i indeli papyle o tj db skanaus visa seimyna vietinem gerybem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
ir tpokios demo buna patvirtintos.Nu tai krč.Demo nematau čia
Nena 5622    
118 dienų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
mandarinai skaniau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
kurioj čia vietoj demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
siknareve nedega nuo trydos ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
triedziu as nuo ju...
Teenagor 5622    
einu į parduotuvę nusipirkt ;P
Leezash 5622    
Dar toli iki vasaros ;d
Simi 5623    
Uzsinorejau.
Grįžti į viršų