Mmm... - Vasara...

2011.02.05 liezuviuke
  • 325
25
braskes,vasara







coliuke_ 5095    
#24 Durnius į durną klausimą "atsakė". :D Moderatoriai tokių teisių neturi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5095    
#23 Modai tvirtina. Eik pasikeisk pampersus neuždavinėjęs durnų klausimų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5172    
Kas tokius šūdus tvirtina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
net seiles kauptis pradejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Matau puikią demo. Verta pagarbos kūrėjui. Nominuoju į savaitės demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
cia bliudas didelis!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
cia labai mazos braskes.turbut nuo senu krumu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
paiiilgau i love braskytukea-s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
PAVASARIO LAUKIU, o ne vasaros.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
mmm . braskes :D
atsimenu kai pyzdindavau is darzu ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
demotyvavo vasarą prisiskint braškiu? ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Belekaip demotyvavo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
demotyvavo mane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Noriu braškių dabar >.<''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
kur demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
o tai tau trieduciu i indeli papyle o tj db skanaus visa seimyna vietinem gerybem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
ir tpokios demo buna patvirtintos.Nu tai krč.Demo nematau čia
Nena 5620    
118 dienų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
mandarinai skaniau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
kurioj čia vietoj demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
siknareve nedega nuo trydos ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
triedziu as nuo ju...
Teenagor 5620    
einu į parduotuvę nusipirkt ;P
Leezash 5620    
Dar toli iki vasaros ;d
Simi 5620    
Uzsinorejau.
Grįžti į viršų