#5 zmogeli matos labai daug apie sportus ismanai kad sneki tokias nesamones labai mazai tokiu atveju buna kad su galva negerai pasidaro, o normalus kovotojas pries moteris rankos niekad nekels nes zmones kurie normaliai uzsiimineja kovos menais buna humaniskesni nei tie kurie sedi prie pc pvz kaip tu :)
MMA - Geriau vyrai nesuras..
Anonimas
4927
Anonimas
4931
Anderson Silvaaaa!!!
Anonimas
4947
Mano klasiokas Algis nesioja megstini MMA tai issivercia "Mama muša Algį" :D
Anonimas
4947
juokingiausi tai man vaikai kurie primeta cia labai megejus sito sporto , nes "patis labai aktyviai sportuoja ta pati"
Anonimas
4947
Po to senatvej su pampersais tokie mma'istai sedi nes galvos atidauzytos ir nesupranta kas aplinkui dedas. Aisku pries tai pakol pradeda nieko nesuprast, isgere lupa savo zmonas :D
Anonimas
4948
Vitor Belfort po kaire axujeniausias koks tik buvo
Anonimas
4948
2# O tu pats supratai ką 1# parašė? Jis turėjo omenyj, kad pagal jį tai yra pagal jo nuomonę jo minėta KONKRETI kovos šaka yra jam geriau negu ta apie kurią parašyta demotyvacijoje kuri yra suderinta iš skirtingų kovos šakų.
Anonimas
4948
tu supratai ka pats pasakiai ? tame MMA yra ir taekwondo imaisyta...
DeividasLt
4948
pagal mane taekwondo geriau :)
|

