Mirtis - būtina nemirtingumo sąlyga

2010.04.08 mama
  • 476
168
mirtis, butina, nemirtingumo, salyga,mintys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5172    
O FREDIS? :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
o Cobain pamiršo visi :(((
para-noir 5561    
Mercurio truksta, bet taip, tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
Cia truksta tiek fredzio , tiek Notorious B.I.G.
Vaidoshiuz 5566    
2 PAC gyvas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Visus atpazinau,tik kas tas zmogus kur yra prie MJ is kaires puses?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
kad ir nekenčiat M.J. vistiek jus jį žinot.#159 pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Kas ten toks salia MJ is kaires puses?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
ZIAURIAI GERA DEMOTYVACIJA,BET MERCURIO TRUKSTA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
Taip, mirtis - tai butina nemirtingumo salyga. Tik mires zmogus liks gyvas amzinai, nes jo atminimas visuomet gyvuos ji mylinciu zmoniu sirdyse. Pavyzdziui, mano sirdy amzinai bus MJ.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
Cobain,Lennon,Hendrix,Joplin,Elvis..situ gaila..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
2Pac 4 Ever
Nuotraukos nėra
beverli 5640    
nekenciu mj-gaila man taves,kokia teise turi smeisti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
eik nx veiloke krw kad tau ant siknos dantys isdygtu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
AAA MJ PYDARAS :D
Nuotraukos nėra
Cesteris 5725    
jo, cia legendinis Fredis Mercuris tikrai turejo papulti #150
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
@ss Nesvarbu, kad jie mire - ju muzika isliks amzinai :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Nelabai supratau gal galit paaiskinti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
O Radzis kur?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
o Mercuris kur ? (cry)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
2 pac and Bob Marley 4ever !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
NU Cobain'o fotke tai tragishka parinko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
#127 David Bowie dar gyvas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
2Pac da best of y'all !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Kurtas :<
Nors negimiau kol jis dar buvo,bet mirštu dėl jo.Omaai,kodėl taip dievas mus nubaudė?kai mirė Kurtas ir gimė byberis :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Dar iki siol klausau Kurto nors kai susikure nirvana, dar gimus nebuavu. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Tikra tiesa.. tik kelių žmonių trūksta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
#139 Cobaino ne?:\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
2 PAC
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
MERCURI PAMIRSO!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
reikėjo dar marilyn monroe įdėt!:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
MJ, Marley,presley ir 2pac atpazinau o kas kiti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Gaila Kurt'o Cobain'o. Iki šiolei klausau jo muzika. Tikrai buvo talentingų žmonių,bet deja...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
2pac ever and forever ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
John Lennon.. Marley.. (l)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Kaip tik šiuo metu 2pac klausau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
2pac. <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Cobain R.I.P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
2PAC & BOB M!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
like
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#123 Curt Cobain taip pat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
2pac 4 ever
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
pats pirmas lygtais David Bowie, bet nesu įsitikinęs. Gal kas galite patikslint.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Trūksta Fredžio Merkurio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
2Pac forever
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Tik vienas is ju turetu gyventi amzinai Bob Marley
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#109 būtent, jie visi yra legendos.ir nereik čia lygint, kas yra kas prieš ką.nu kam? aš nematau prasmės.jie buvo geriausi, jie liks geriausi.kaip ir daugelis kitų, bet nesančiųjų nuotraukoje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Curt...:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
KURT, JIMI, JANIS, BOB, JOHN!!! AAAAAAAA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
#117 tas, kurį tu vadini TUO - Elvis Preslis.
(50-100)
Grįžti į viršų