Jeigu dar nesupratai kad pasaulyje yra daug debilu tai manau kad pats toks busi :)
Mielos merginos, - suteikit mums progą
Anonimas
5160
anonymouss
5174
*skųstumėmės!
Anonimas
5185
Kažkokia pieva. Jei vyrai i tiesų taip galvotų, tada jokia mergina niekad nebūtų buvus įskaudinta. Žodžiu nesamonė
Anonimas
5188
#21 mes taip ir galvojam, bet jus negalvojat taip
Anonimas
5211
Kad daugiau vaikinų taip galvotų:)))
Anonimas
5251
sitas tinklapis jau galetu persivadint i Romantivacija...
Anonimas
5256
Geras laiskelis
Anonimas
5284
Teisybė parasyta :)
Anonimas
5285
#12 Negirdejes anekdoto apie tai, kaip boba su traktorium are, kol vyras namus tvarke? SSRS buvo pirma valstybe, visiskai sulyginusi moteru ir vyru teises.
Anonimas
5286
Kai savo merginą turi turi vertinti ką turi. Jei vertini- tai ir gerbi. Jei sugebėtum laikytis bent dalies iš šio pranešimo punktų dalies, tai jeu žengi link kažko panaušaus į "Vyrą".
Anonimas
5287
#8 (Y)
Anonimas
5287
"aš manau mergina atrodo gražiausiai kai ji apsirengus tik mano marškinėliais, be makiažo. Nepriimkit visko ką mes sakom. Sarkazmas yra gražus dalykas." :D o šiaip apgailėtinas vertimas, teisingai sakė, padrikos mintys,skaityt sunku :)) patikėti tuo kas sakoma juo labiau
Anonimas
5287
blemba, nepatinka, nekomentuok :D
Anonimas
5288
arba duoda merga arba neduoda bbd as ant tu ju noru hujoru tvarka bus ! prie ruso buvo geriau vyrai turejo teisiu - bobos ne !
Anonimas
5288
nieko nesupratau ;/// tiek sunku skaityti tiek sunku suprasti kazkokios padrikos mintys...
Anonimas
5288
pasirodo yra normaliu vyru musu zhemej
Anonimas
5288
tl;dr
fantasykills
5288
#7 tu normalios mergos tada gyvenime nesusirasi taip galvodamas
Geras_Iksas
5288
kas cia per bomzas sita sukure? :D jei jau taip vertei tai galejaj sutrumpint i "VYRAI, BUKIM SIUKSLES!!!" to butu pilnai uzteke visai esmei perteikt ir tikrai butu daug daugiau zmoniu ta perskaite
Anonimas
5288
kurwa perskaiciau 1/3 teksto, uzpiso, tada perskaiciau komentuarus perskaiciau dar 1/3 teksto, bet iki galo tai tikrai jau nebeskaitysiu :D
Anonimas
5288
#2 manau pirma reiktu ka nros savo su kurt o ne is anglu kalbos viens prie vieno isverst
Anonimas
5288
Kas skaitys, tas gaidys
Anonimas
5288
medalis, kad nepatingejo isversti.
CRONUS
5289
Gerai, kad man nereikia skaityt ir tivirtint :/
|

