Jeigu dar nesupratai kad pasaulyje yra daug debilu tai manau kad pats toks busi :)
Mielos merginos, - suteikit mums progą
Anonimas
5159
anonymouss
5173
*skųstumėmės!
Anonimas
5183
Kažkokia pieva. Jei vyrai i tiesų taip galvotų, tada jokia mergina niekad nebūtų buvus įskaudinta. Žodžiu nesamonė
Anonimas
5186
#21 mes taip ir galvojam, bet jus negalvojat taip
Anonimas
5209
Kad daugiau vaikinų taip galvotų:)))
Anonimas
5250
sitas tinklapis jau galetu persivadint i Romantivacija...
Anonimas
5254
Geras laiskelis
Anonimas
5283
Teisybė parasyta :)
Anonimas
5283
#12 Negirdejes anekdoto apie tai, kaip boba su traktorium are, kol vyras namus tvarke? SSRS buvo pirma valstybe, visiskai sulyginusi moteru ir vyru teises.
Anonimas
5284
Kai savo merginą turi turi vertinti ką turi. Jei vertini- tai ir gerbi. Jei sugebėtum laikytis bent dalies iš šio pranešimo punktų dalies, tai jeu žengi link kažko panaušaus į "Vyrą".
Anonimas
5285
#8 (Y)
Anonimas
5285
"aš manau mergina atrodo gražiausiai kai ji apsirengus tik mano marškinėliais, be makiažo. Nepriimkit visko ką mes sakom. Sarkazmas yra gražus dalykas." :D o šiaip apgailėtinas vertimas, teisingai sakė, padrikos mintys,skaityt sunku :)) patikėti tuo kas sakoma juo labiau
Anonimas
5285
blemba, nepatinka, nekomentuok :D
Anonimas
5286
arba duoda merga arba neduoda bbd as ant tu ju noru hujoru tvarka bus ! prie ruso buvo geriau vyrai turejo teisiu - bobos ne !
Anonimas
5286
nieko nesupratau ;/// tiek sunku skaityti tiek sunku suprasti kazkokios padrikos mintys...
Anonimas
5286
pasirodo yra normaliu vyru musu zhemej
Anonimas
5286
tl;dr
fantasykills
5286
#7 tu normalios mergos tada gyvenime nesusirasi taip galvodamas
Geras_Iksas
5286
kas cia per bomzas sita sukure? :D jei jau taip vertei tai galejaj sutrumpint i "VYRAI, BUKIM SIUKSLES!!!" to butu pilnai uzteke visai esmei perteikt ir tikrai butu daug daugiau zmoniu ta perskaite
Anonimas
5286
kurwa perskaiciau 1/3 teksto, uzpiso, tada perskaiciau komentuarus perskaiciau dar 1/3 teksto, bet iki galo tai tikrai jau nebeskaitysiu :D
Anonimas
5286
#2 manau pirma reiktu ka nros savo su kurt o ne is anglu kalbos viens prie vieno isverst
Anonimas
5286
Kas skaitys, tas gaidys
Anonimas
5286
medalis, kad nepatingejo isversti.
CRONUS
5287
Gerai, kad man nereikia skaityt ir tivirtint :/
|

