Mielos merginos, - suteikit mums progą

2012.01.03 FarmVille
  • 526
25
mes, jus, mylim







Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
Jeigu dar nesupratai kad pasaulyje yra daug debilu tai manau kad pats toks busi :)
anonymouss 5172    
*skųstumėmės!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5182    
Kažkokia pieva. Jei vyrai i tiesų taip galvotų, tada jokia mergina niekad nebūtų buvus įskaudinta. Žodžiu nesamonė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
#21 mes taip ir galvojam, bet jus negalvojat taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5208    
Kad daugiau vaikinų taip galvotų:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
sitas tinklapis jau galetu persivadint i Romantivacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5253    
Geras laiskelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5281    
Teisybė parasyta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5282    
#12 Negirdejes anekdoto apie tai, kaip boba su traktorium are, kol vyras namus tvarke? SSRS buvo pirma valstybe, visiskai sulyginusi moteru ir vyru teises.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5283    
Kai savo merginą turi turi vertinti ką turi. Jei vertini- tai ir gerbi. Jei sugebėtum laikytis bent dalies iš šio pranešimo punktų dalies, tai jeu žengi link kažko panaušaus į "Vyrą".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5284    
#8 (Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5284    
"aš manau mergina atrodo gražiausiai kai ji apsirengus tik mano marškinėliais, be makiažo. Nepriimkit visko ką mes sakom. Sarkazmas yra gražus dalykas." :D o šiaip apgailėtinas vertimas, teisingai sakė, padrikos mintys,skaityt sunku :)) patikėti tuo kas sakoma juo labiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5284    
blemba, nepatinka, nekomentuok :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5285    
arba duoda merga arba neduoda bbd as ant tu ju noru hujoru tvarka bus ! prie ruso buvo geriau vyrai turejo teisiu - bobos ne !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5285    
nieko nesupratau ;/// tiek sunku skaityti tiek sunku suprasti kazkokios padrikos mintys...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5285    
pasirodo yra normaliu vyru musu zhemej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5285    
tl;dr
Nuotraukos nėra
fantasykills 5285    
#7 tu normalios mergos tada gyvenime nesusirasi taip galvodamas
Geras_Iksas 5285    
kas cia per bomzas sita sukure? :D jei jau taip vertei tai galejaj sutrumpint i "VYRAI, BUKIM SIUKSLES!!!" to butu pilnai uzteke visai esmei perteikt ir tikrai butu daug daugiau zmoniu ta perskaite
Nuotraukos nėra
Anonimas 5285    
kurwa perskaiciau 1/3 teksto, uzpiso, tada perskaiciau komentuarus perskaiciau dar 1/3 teksto, bet iki galo tai tikrai jau nebeskaitysiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5285    
#2 manau pirma reiktu ka nros savo su kurt o ne is anglu kalbos viens prie vieno isverst
Nuotraukos nėra
Anonimas 5285    
Kas skaitys, tas gaidys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5285    
medalis, kad nepatingejo isversti.
FarmVille 5286    
#1 :)) skaityt nebūtina, bet kadangi čia ir yra demotyvacija, manau tokias vertėtų tikrint, bet aišku, Tavo žodis paskutinis...:)
CRONUS 5286    
Gerai, kad man nereikia skaityt ir tivirtint :/
Grįžti į viršų