Mielas Kalėdų seneli, - Dovanoti kiniški fejerverkai man patiko, bet šioms kalėdoms aš noriu 2 pirštukų.

2010.10.21 cherriuko
  • 81
20
Mielas Kalėdų seneli,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
#16 Pzdc, genijus... Kinai sugalvojo fejerverkus daug daug metų prieš tai, kai pas juos atsirado tiek daug darbo jėgos, gaminančios nekokybišką produkciją. Kinai sugalvojo ir makaronus, tačiau geriausi pasaulio makaronai yra iš Italijos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
#17 kaip imanoma nesuprast?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
#17 o kaip neimano nesuprast?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Kaip cia suprast?: DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Siaip galiu pasakyt kad, kinai ir sugalvojo fejerverkus. taip kad nesamone biski, kad kinietiski fejerverkai nekokybiski n shit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
omgg
Rocknroll 5726    
Kas sugalvoja pazejes i paveiksliuka tokius dalykus ?! Cool !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Va cia tikra demotyvacija :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
"omaygad ;D :D :D~" neatsibodo tokias pievas ble rasinet? Daunes nahui
JuodulioDrauge 5727    
vajei :
))
)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
# Tikrai kad :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#9 pas tave lietuviškas žodynas labai platus :D
Spameris 5727    
#5 Omaigad sharina accountą! Baną gausi!
Razor 5727    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
geriau nei emotyvacija bet kazko truksta :/
cherriuko 5727    
3# viena demotyvacija kuriau ne as , o mano drauge, ir inai nemate kokias demo esu sukurus as :D nuomones visu skirtingos.
as sukuriau ta gyvenimas lyg piesinys :D
kiki17 5727    
#3 jo tas tai zudantis :D
o sita visai nk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Blemba kietas sitas. Paziurejau kitas jo demo tai viena teigia, jog gyvenimas lyg piesinys, kita sako kad gyvenimas ne piesinys :D
erikaslt 5727    
apsieisi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
o tau px?
Grįžti į viršų